November 19, 2018 - ، ساعت 00:20
 
 
طرح ایران ویژن در هرمزگان کلید خورد؛
توسعه و آموزش فوتبال به شکل تخصصی در اولویت است


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی دومین جلسه عمومی هیات فوتبال استان هرمزگان در سالجاری با حضور مسئولین کمیته ها و روسای هیات های شهرستانی در شهرستان بستک برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دبیر هیات فوتبال استان هرمزگان گفت: خوشبختانه از امسال گزارش عملکرد سه ماهه هیات ها را جمع آوری و براساس آن ارزیابی می کنیم.

قاسم رنجبریان با بیان این که در بعد آموزش داوران و مربیان باید بهتر از وضع موجود عمل کنیم گرچه از روسای هیات های شهرستانی به واسطه عدم ارسال برنامه های آموزشی شان به جز دو شهرستان گلایه دارم، تصریح کرد:  نباید شرکت کنندگان تنها به فکر مدرک باشند بلکه   مهمترین عامل فعالیت آن ها  در فوتبال است.

وی اضافه کرد: در هیات های شهرستانی از افراد سیاسی در کادر اجرایی بهره نبرید تا حرف و حدیثی به وجود نیاید اما برای رشد و توسعه فوتبال در سراسر استان باید از تمامی ظرفیت ها بهره برد.

رنجبریان با بیان این که طرح ایران ویژن طبق بخشنامه فدراسیون فوتبال در استان هرمزگان بار دیگر کلید خورده است ، خاطرنشان کرد: در گدشته تجربه خاصی از اجرای طرح آسیا ویژن در استان هرمزگان داریم که پس از مدتی وقفه باید آن را بهتر از گذشته عملیاتی کنیم.

دبیر هیات فوتبال استان هرمزگان با تاکید بر این که به دنبال باشگاه داری هستیم نه تیمداری، اضافه کرد: باید تعاملات روسای هیات شهرستانی با اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس افزایش یابد.

وی در پایان اضافه کرد: مقوله فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید توجه خود را به این موضوع در سال جاری بیش از پیش کنیم.

همچنین رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان در این جلسه گفت: برگزاری چنین  جلسه ای  مناسب و مطلوبی از سوی مسئولین شهرستان بستک جای تقدیر دارد.

عباس امینی زاده با بیان این که نظرات مختلفی در این جلسه مطرح شد و نشان دهنده تلاش و اشراف مطلوب روسای هیات های شهرستانی است، تصریح کرد: بنا بر وضعیت شهرستان های مختلف باید کمیته های استانی به فکر راهکارهایی باشند تا مشکلات شهرستان ها در خود شهرستان ها حل شود.

وی با اشاره به این که باید تلاش مان در این راه باشد که توسعه و آموزش فوتبال به شکل تخصصی و دانش محور در هرمزگان صورت بگیرد، اضافه کرد: جلسات عمومی از این پس باید با تشکیل کارگروه های تخصصی و ایده ها مطرح و پس از تصویب  در جلسه عمومی مطرح شود.

امینی زاده با بیان این که فوتبال ساحلی باید به صورت ویژه تر بررسی و گزارش عملکرد هیات های شهرستانی در این راستا ارائه شود، تصریح کرد: باید بیش از پیش به توسعه فوتسال در سراسر استان بپردازیم.

رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان ادامه داد: آموزش مدیران باشگاه ها باید در اولویت قرار  گیرد  تا بتوان از این طریق فوتبال را به صورت اصولی و دانش روز دنبال کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید کارگروه اقتصادی در وهله نخست تشکیل و به ارائه راهکارهای تقویت منابع مالی فوتبال استان بینجامد.

امینی زاده با بیان این که نیروی انسانی با انگیزه موتور محرکه فوتبال در استان هرمزگان است، عنوان کرد: در کنار نیروهای فعلی باید نیروی جوان و با انگیزه پرورش داد تا بتوانیم با توان و سرعت بیشتر مسیر توسعه استان را بپیماییم.

رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان در پایان تاکید کرد: بخش بانوان نیز جدی گرفته شود زیرا بانوان بازوی مهم حرکتی فوتبال هرمزگان  هستند.

لازم به ذکر است، در این جلسه روسای هیات های شهرستانی، مسئول کمیته های هیات فوتبال استان هرمزگان، نماینده هیات پزشکی ورزشی استان هرمزگان، مدیر ورزش و جوانان شهرستان بستک و رئیس شورای شهر بستک به بیان نظراتشان پرداختند و در پایان مقرر شد سومین جلسه عمومی هیات فوتبال استان هرمزگان شهریورماه در شهرستان قشم برگزار شود.ارسال شده: ساعت: 8:31

کلمات کلیدی: دومین جلسه عمومی ، هیات فوتبال استان ، شهرستان بستک

برچسب‌ها: ورزش
 
 
رئیس هیات فوتبال هرمزگان معرفی شد

افتتاح 36 پروژه عمرانی در هفته دولت 92

رییس جمهور وضعیت بستک را جویا شد

هشدار نسبت به مقاوم سازی بناها ؛ چه کسی فراموش می کند

ویزیت رایگان زلزله زدگان بستک