November 18, 2018 - ، ساعت 13:49
 
 
«رویدر» ؛ بهترین مکان تفریحی برای گردشگری


صبح ساحل ، اجتماعی - شهر رویدر شهرستان بندر خمیر با توجه به شرایط مساعد اقلیمی، به بهترین مکان تفریحی منطقه به ویژه در فصل زمستان و بهار تبدیل شده و هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

شهر رویدر یکی از مناطق دیدنی استان هرمزگان واقع در شهرستان بندر خمیر که این شهرستان بیشتر در حوزه گردشگری شناخته شده و چشمه آب سرد انجیری و حواشی آن از تفرجگاه‌های سرسبز و جالب توجه رویدر است.

شهر رویدر بنا به شرایط مساعد اقلیمی، به بهترین مکان تفریحی منطقه به ویژه در فصل زمستان و بهار تبدیل شده و هر ساله گردشگران بسیاری به آن مراجعه می‌کنند که از مهم‌ترین جاذبه‌های طبیعی آن می‌توان به دره چورستان که در سه کیلومتری رویدر واقع شده و چشم اندازی زیبا و دل انگیز دارد.تنگه بناب که در امتداد دره چورستان و در ۲ کیلومتری رویدر واقع شده که یکی از زیباترین گردشگاه‌های این منطقه گرمسیری محسوب می شود و ارتفاعات رخ که همچون دیواری بلند، در حاشیه شهر واقع شده‌ که چشم‌اندازهای شهر را غنا بخشیده‌اند.

در ایام مختلف سال گردشگران و کوهنوردان بسیاری از مناطق مختلف کشور به اینجا مسافرت و به ارتفاعات رخ صعود می‌کنند و ارتفاعات کوه شب از دیگر چشم‌اندازهای جالب توجه رویدر است./هرمزارسال شده: ساعت: 8:05

کلمات کلیدی: شهر رویدر ، شهرستان بندر خمیر ، شرایط مساعد اقلیمی

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
شهر رویدر در آستانه یک فاجعه انسانی

رویدر در انتظار یک فاجعه

گرگ ها یکی شده اندکه ما را بدرند

مسابقات جام دیجیتال در رویدر

راه اندازی بازارچه پنج شنبه بازار در رویدر