December 14, 2018 - ، ساعت 16:02
 
 
تکذیب شایعه آدم‌ربایی در شهرستان میناب


صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی میناب گفت: طبق بررسی‌های انجام‌شده توسط کارآگاهان نیروی انتظامی در خصوص ربودن افرادی در سطح شهرستان میناب، این موضوع شایعه‌ای بیش نیست و هیچ فرد یا افرادی در شهرستان ربوده نشده‌اند.

به گزارش ایسناسرهنگ محمد رستمی، با اعلام این خبر، اظهار کرد: افرادی که اقدام به انتشار خبرهایی در خصوص آدم‌ربایی در شهرستان میناب می‌کنند هدفی جز ایجاد رعب و وحشت بین مردم ندارند و تاکنون هیچ گزارشی به هیچ‌یک از دستگاه‌های قضایی، انتظامی و امنیتی شهرستان ارسال نشده است.

وی، افزود: از تمامی مردم و شهروندان محترم شهرستان میناب درخواست می‌شود تا از نشر و گفتن مطالب کذب در خصوص آدم‌ربایی خودداری کنند چراکه باعث ترس خانواده‌ها و مردم می‌شود.

فرمانده انتظامی میناب در خصوص شایعه ربودن یک دختربچه طی روزهای اخیر نیز، عنوان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته و طبق اظهارات خانواده، دختربچه در سطح بازار بدون اطلاع از خانواده خود جدا شده بود و طبق اطلاع والدین بلافاصله به خانه بازگشته و هیچ آدم‌ربایی صورت نگرفته است.

رستمی با تأکید بر اینکه مردم آسوده‌خاطر باشند چراکه امنیت کامل در شهرستان برقرار است، خاطرنشان کرد: از مردم می‌خواهم با توجه به سوءاستفاده دشمن، هرگونه خبری را بدون اطلاع از صحت‌وسقم آن در فضای مجازی منتشر نکنند که باعث تشویش افکار عمومی گردد، لذا نیروی انتظامی با مخلان امنیت شهروندان و انتشاردهندگان مطالب کذب قطعاً برخورد قاطعی خواهد داشت.ارسال شده: ساعت: 8:38

کلمات کلیدی: فرمانده انتظامی میناب ، موضوع شایعه‌ای ، ربودن افرادی ، در سطح شهرستان

برچسب‌ها: حوادث
 
 
انهدام باندسارق خودرو درمیناب

هیچ‌ سرقت مسلحانه‌ای در ۶ ماهه نخست امسال در شهرستان میناب رخ نداده است

قاتل متواری شده تبعه افغانستان بعد از ۱۶سال در میناب دستگیر شد

کشف 147 کیلوگرم مواد مخدر در میناب