December 16, 2018 - ، ساعت 07:10
 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:
خورهای بندرعباس مکانی برای رشد موش‌هاست


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان بابیان اینکه داعش جلد دوم منافقین است، گفت: منافقینی که دیروز نور چشم صدام بودند امروز نور چشم ترامپ هستند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی، در خطبه‌های عبادی و سیاسی این جمعه بندرعباس اظهار کرد: اولین تجویز عالمان دینی آموختن علم دین به جامعه است.

خطیب جمعه بندرعباس با اشاره به تشکیل اولین نماز جمعه به فرمایش امام خمینی(ره) عنوان کرد: هیچ سنگری پرفایده‌تر از نماز جمعه نیست و این سنگر مکانی برای اتحاد و پرورش انقلابیون و مدافعان، بر ملاکردن توطئه دشمنان و نامید کردن آن‌هاست.

آیت‌الله نعیم‌آبادی ادامه داد: دشمن اهمیت سنگر نماز جمعه را می‌فهمد و در طول تاریخ به آن ضربه‌های زیادی وارد کرده ازاین‌رو انقلاب ما چهار شهید محراب دارد اما خوشبختانه دشمنان نتوانسته‌اند ضربه‌ای به اتحاد فوج جمعیتی که به نماز جمعه می‌آیند، وارد کند.

وی با تأکید بر اینکه خدمات و دستاوردهای انقلاب را نادیده نگیرید، تصریح کرد: ایران وطن ماست و در هر استانی از آن قرار گیریم ما میزبان هستیم ازاین‌رو نباید حرف‌هایی که باعث تفرقه می‌شود عنوان و رواج دهیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان بابیان اینکه یکی از نمونه‌های زکات زندگی اهدای خون است، بیان کرد: خون یعنی زندگی که هیچ جا جز بدن قابل‌تولید نیست و از اهدای آن به نیازمندان دریغ نکنید.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه در هرمزگان مصرف خون بالاست، گفت: تا می‌توانید برای کمک به همنوعان خود خون اهدا کنید حتی اگر اهدای خون برای شما فایده‌ای نداشته باشد اما زندگی را برای دیگران به ارمغان می‌آورد.

وی بابیان اینکه یک شهر سالم، سلامت آفرین است، اظهار کرد: خورهای شهر بندرعباس تبدیل به مکانی برای تعالی و رشد موش‌ها شده که لازم است مسئولان مردم را از شر آن نجات دهند.

خطیب جمعه بندرعباس با اشاره به عملیات مرصاد عنوان کرد: منافقین مانند داعشی ها هستند و داعش جلد دوم منافقین است.

آیت‌الله نعیم‌آبادی بابیان اینکه منافقین بزرگان زیادی را به شهادت رساندند، یادآور شد: منافقان عالمانی چون شهید مطهری، شهید بهشتی و یارانش، شهدای محراب و…. را به شهادت رساندند همچنین منافقین با حمایت صدام بعد از به شهادت رساندن افراد زیادی در جنگ تحمیلی به آغوش آمریکا پناه آوردند.

آیت الله نعیم آبادی خطیب جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: منافقینی که دیروز نور چشم صدام بودند امروز نور چشم ترامپ هستند.ارسال شده: ساعت: 8:07

کلمات کلیدی: نماینده ولی‌فقیه ، تشکیل اولین نماز جمعه ، فرمایش امام خمینی(ره)

برچسب‌ها: سیاست
 
 
امام جمعه بندعباس: مسوولان! مشکلات کشاورزان را حل کنید

از قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت استان هرمزگان

دومین همایش «وحدت و بیداری اسلامی» در بندرعباس برگزار می‌شود

با وعده های دروغین رای خود را خراب نکنیم

حضور حداکثری مردم