December 16, 2018 - ، ساعت 07:13
 
 
امام جمعه بندرعباس:
بازرسان بر کم فروشی و گران فروشی بازار نظارت کنند


صبح ساحل ، سیاسی -  نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس وظیفه بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت این استان را نظارت دقیق بر وضعیت کم فروشی و گران فروشی دانست.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در جمع کارکنان و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: بحث تنظیم بازار یک مبحث پیچیده و حساسی است که به تنهایی از عهده دولت و مسوولان و متولیان امر بر نمی ‌آید.

وی ادامه داد: دولت باید از ظرفیت مردمی و نظارت ‌های عمومی استفاده شود تا یک فرآیند مطلوب تنظیم بازار و اصلاح حقیقی قیمت‌ ها را شاهد باشیم.

امام جمعه بندرعباس سزای گران‌ فروشی را نخریدن اعلام کرد و افزود: عده ‌ای که با افزایش قیمت کاذب می ‌خواهند وضعیت بازار را ملتهب نشان دهند، باید به همت افکار عمومی، تنبیه شوند.

آیت الله نعیم آبادی ابراز داشت: در برخورد با مشکلات انجام کار فرهنگی یکی از نیازهای جدی جامعه تلقی می شود که باید جامعه اسلامی اگر معارف کسب و کار را بداند مقداری زیادی از مشکلات حل می شود. 

وی در این رابطه از مردم خواست برای خرید کالاهای مورد نیاز خود از واحدهای صنفی معتبر و خوش ‌نام خرید کنند.ارسال شده: ساعت: 7:49

کلمات کلیدی: نماینده ولی فقیه ، جمع کارکنان و بازرسان ، سازمان صنعت معدن و تجارت

برچسب‌ها: سیاست
 
 
چرا کسی مسوولیت وضعیت نامناسب نان در بندرعباس را نمی پذیرد

یادواره 62 شهید بخش تخت برگزار شد

گوشت كوسه حلال و خرچنگ حرام است

اهالی روستای "چاری" صاحب مسکن شدند

کسب مقام برتر کشوری برای سازمان صنعت،معدن و تجارت هرمزگان