December 16, 2018 - ، ساعت 08:13
 
 
رئیس هیات ورزش سه گانه استان هرمزگان :
می توانیم میزبان مسابقات برتر دنیا در استان باشیم


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رئیسی :رئیس هیات ورزش سه گانه استان هرمزگان گفت :  پتانسیل برگزاری مسابقات ورزش سه گانه کشوری و جهانی در استان وجود دارد و درحال ارزیابی شهرستان های استان به منظور انتخاب پایگاه ثابت قهرمانی سه گانه هستیم.

 قائدزاده در ادامه گفت : سه گانه ورزشی است که در استان هرمزگان در حال احیا شدن می باشدو برنامه های منسجم و هدفدار برای سال ۹۷ تدوین  شده است و به زودی احرایی خواهد شد.

 وی در ادامه گفت:  اجرای موفق برنامه های تدوین شده مستلزم این خواهد بود که در وهله اول روسای ادارات شهرستان هرچه سریعتر روسای هیات پیشنهادی را به هیات استان معرفی کنند و در این راستا تا به حال ۵ شهرستان روسای پیشنهادی خود را معرفی کرده اند که به زودی حکم  ۵ رئیس فعال و پای کار شهرستان ها زده خواهد شد.

قائد زاده  گفت:  راه اندازی هیات های شهرستان ها اولین قدم برای تشکیل چهارچوب این ورزش مهم المپیکی است و در ادامه با انتخاب درست مجموعه هیات شهرستان شامل  نائب رئیس و دبیر فعال فعالیت های  مجموعه سه گانه شهرستان ها سرعت خواهد گرفت و این امر مستلزم مدیریت کارآمد خواهد بود که در صورت موفقیت این  ورزش می تواند به  یکی از قطب های قهرمانی  تبدیل شود. 

وی در ادامه افزود : ورزش سه گانه ظرفیت و پتانسیل بسیار خوب و قابل ملاحضه ای برای حضور در المپیک داشته که قطعا خواهیم توانست با همت روسای هیات ها و اعضای  ستادی خود را به اخذ مدال آسیایی و کسب سهمیه های المپیکی  امیدوار کنیم .

 قائدزاده اظهار کرد : با توجه به پتانسیل موجود در استان هرمزگان به نوعی عدم احیا و پویایی این ورزش در این استان به نوعی از دست دادن فرصت تلقی خواهد شد ، دریا و کلیه زیر ساخت های تمرین و برگزاری مسابقات سه گانه در استان هرمزگان محیا است  و بنابراین از آنجایی که ما امسال لیگ قهرمانی استان و قهرمانی کشور رادر  مهرماه و بهمن ماه ۹۷ خواهیم داشت ، با فدراسیون وارد مذاکره شده ایم که میزبان مسابقات  کشور باشیم. 

 وی بیان داشت:  : یکی از امتیازاتی که حائز اهمیت بوده و  بایستی این امتیاز ویژه را به سمت هیات ورزش سه گانه استان هرمزگان  سوق دهیم «پایگاه ثابت قهرمانی» است . فدراسیون ورزش سه گانه در حال حاضر در حال ارزیابی پتانسیل های موجود جهت راه اندازی و ایجاد پایگاه ثابت قهرمانی در ۳ تا ۴ استان کشور است که پیرو مذاکرات انجام شده با  صبور  رئیس فدراسیون  قرار بر این شده که یک پایگاه ثابت قهرمانی را  در یکی از شهرستان های استان هرمزگان داشته باشیم.  

 وی اظهار داشت : عقیده دارم چشم اندازهای ما باید وسیع باشد و خودمان را برای میزبانی مسابقات جهانی ۲۰۱۹ که فدراسیون سه گانه با خانم مارسیون کاسادو رئیس اتحادیه جهانی سه گانه زمانی که به ایران آمدند وارد مذاکره شده اند را آماده کنیم و این امتیاز داده شده به ایران را به  هرمزگان جذب کنیم  و یک فرصت مناسبی برای دریافت میزبانی مسابقات جهانی سه گانه در هرمزگان می باشد ما می توانیم این فرصت را غنیمت شمرده و این ورزش و ورزشکاران را نه تنها به  کشور بلکه به دنیا معرفی کنیم .

 قائدزاده گفت : اقدامات بایستی به گونه ای باشد که ورزشکاران این رشته افزایش یافته و هرمزگان را در جمع چهره های شاخص سه گانه قرار دهیم بنابراین از همه کسانی که علاقه به این رشته ورزشی دارند می خواهم  همت کنند و با جدیت توان خودشان را به کار گرفته تا این ورزش مفرح را در استان هرمزگان احیا کنیم

سمانه قائدزاده رئیس هیات ورزش سه گانه استان هرمزگان  در پایان اظهار داشت  :  امیدورام با توجه به ظرفیت استان وحدت، عمل و همگرایی مسئولان نسبت به ورزش سه گانه شاهد برگزاری مسابقات برتر دنیا در استان هرمزگان باشیم. ارسال شده: ساعت: 8:06

کلمات کلیدی: رئیس هیات ورزش سه گانه ، می توانیم میزبان مسابقات ، برتر دنیا در استان

برچسب‌ها: ورزش