December 19, 2018 - ، ساعت 00:53
 
 
در نشست فراكسيون اهل سنت مجلس با وزير آموزش وپرورش مطرح شد
افزایش سهمیه پذیرش دانشگاه فرهنگیان در هرمزگان


صبح ساحل ، اجتماعی - افزایش سهمیه پذیرش دانشگاه فرهنگیان در استان هرمزگان از جمله موارد مطروحه در نشست فراکسیون اهل سنت مجلس با وزیر آموزش و پرورش بود.

ناصر شریفی اظهار داشت: طی نشست فراکسیون اهل سنت مجلس با وزیر آموزش و پرورش به مشکلات حوزه آموزشی و دغدغه‌های فرهنگیان اشاره شد.

وی افزود: افزایش سهمیه پذیرش دانشگاه فرهنگیان در استان هرمزگان و غرب استان، رفع محدودیت ادامه تحصیل واعمال مدرک تحصیلی فرهنگیان مهم‌ترین دغدغه‌ای بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس تاکید کرد: تاکید برافزایش و پرداخت به موقع سرانه مدارس، پرداخت مطالبات معوق فرهنگیان، نگرانی از اعمال سلیقه گزینش در رد صلاحیت پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان و شرایط سختی کار فرهنگیان از دغدغه‌های مهمی بود که در این جلسه مطرح شد.

شریفی افزود: تاکید بر استفاده از فرهنگیان شایسته و توانمند هرمزگانی در مدیریت ستادی وزارت آموزش و پرورش، پیگیری و رسیدگی جدی در خصوص وضعیت آموزش و پرورش جزیره کیش، تعیین تکلیف مدارس مشارکتی، تاکید بر تجهیز مدارس به سیستم‌های هوشمند، سیستم‌های سرمایشی و تجهیزات مورد نیاز از جمله دغدغه‌های فرهنگیان هرمزگانی بود که با وزیر آموزش و پرورش مطرح شد قول مساعد مبنی بر پیگیری و رفع دغدغه‌ها داده شد./فارسارسال شده: ساعت: 8:06

کلمات کلیدی: افزایش سهمیه پذیرش ، دانشگاه فرهنگیان

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
دانشگاه فرهنگیان هرمزگان میزبان پژوهشگران برترکشور

یادواره شهدا دانشگاه فرهنگیان هرمزگان

تحصیل یکهزار و ۶۵ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان

نشر وانتقال پیام شهدا وظیفه همه ماست

مجاز بودن داوطلبان بومی دانشگاه فرهنگیان به انتخاب کد رشته غیر از محل تولد