December 16, 2018 - ، ساعت 07:10
 
 
هرمزگان نايب قهرمان ایران شد


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی :تيم دوچرخه سوارى بانوان هرمزگان نايب قهرمان کشور شد.در روز پايانى اين پيكار ها تيم هرمزگان توسط فاطمه فيضى در ماده 90 كيلومتر استقامت جاده به يک مدال برنز ديگر دست يافت.

\r\n

بدين ترتيب در مجموع تيمی هرمزگان با كسب ٣ مدال نقره و ٧ برنز بعد از تيم تهران عنوان نايب قهرمانى كشور را به خود اختصاص داد.تيم خوزستان در جايگاه سوم اين رقابتها ايستاد . 

\r\n

تیم دوچرخه سواری هرمزگان در روز نخست این رقابت ها  در ماده ٣ كيلومتر جاده توسط  فاطمه فيضى و مينا الهى  يک مدال نقره و يک برنز كسب كردند.

\r\n

در ماده 200 متر جاده نيز مينا الهى و نرگس عبدى به ترتيب صاحب گردن آويز نقره و برنز شدند. در ماده اسكراچ پيست نرگس عبدى و در ماده تيم اسپرينت تيم هرمزگان به دو مدال برنز بسنده كرد.

\r\n

در روز دوم مسابقات دوچرخه سوارى قهرمانی بانوان کشور هرمزگان مسابقات را با یک نقره و دو برنز به پایان برد.در ماده کایرین پیست فاطمه فیضى و نرگس عبدى از  صاحب یک مدال نقره و یک برنز شدند.

\r\n

در ماده تایم تریل جاده فاطمه فیضى بعد از حریفانى از تهران و خوزستان به یک مدال برنز  دست یافت.در ماده دور امتیازى پیست نرگس عبدى از هرمزگان در جایگاه چهارم ایستاد.

\r\n

تیم دوچرخه سوارى بانوان هرمزگان با ترکیب مینا الهی، نرگس عبدی، رقیه شریفی، فاطمه فیضی و به مربیگری لیلا قیصری در این مسابقات حضور داشت.

\r\n

این مسابقات با حضور 36 ورزشكار از ١٧ استان کشور به مدت سه روز در پیست مجموعه ورزشى آزادى تهران برگزار شد.

\r\n


\r\n
ارسال شده: ساعت: 7:42

کلمات کلیدی: تيم دوچرخه سوارى\r\nبانوان هرمزگان\r\nنايب قهرمان کشور

برچسب‌ها: ورزش