December 16, 2018 - ، ساعت 07:12
 
 
مدیرعامل منطقه آزاد قشم مطرح کرد
برگزاری مسابقات بین‌المللی و اردوهای ملی در قشم


صبح ساحل ، ورزشی - مدیرعامل منطقه آزاد قشم گفت: می‌توان با فراهم‌سازی زیرساخت‌های ورزشی در منطقه، علاوه بر جذب تیم‌های داخلی برای برگزاری اردو ها، شرایط را برای تیم‌های خارجی نیز فراهم کرد.

حمید رضا مومنی  با اشاره به برگزاری اردوی تیم‌های ملی بسکتبال جوانان و تیم فوتوالی در جزیره قشم، اظهار داشت: قشم از ظرفیت‌های بالایی جهت میزبانی اردوهای تیم ملی و برگزاری تورنمنت‌های بین المللی دارد.

وی با بیان این که حوزه ورزش یک ظرفیت ویژه برای قشم محسوب می‌شود، تاکید کرد: می‌توان با فراهم سازی هر چه بیشتر زیرساخت‌های ورزشی در منطقه، علاوه بر جذب تیم‌های داخلی برای برگزاری اردوها، شرایط را برای تیم‌های خارجی نیز فراهم کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه‌آزاد قشم با اشاره به نقش مهم ورزش در پویایی و سلامت جامعه، خاطرنشان کرد: این سازمان نگاه حمایتی و ویژه نسبت به حوزه ورزش دارد.

مومنی ضمن دعوت از خیران برای ورود به حوزه ورزش، تصریح کرد: توسعه ورزش نقش مهمی در پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه دارد و از همین رو از خیران خواستاریم که به مسجدسازی، مدرسه سازی و اماکن عمومی ورود کردند، به حوزه ورزش نیز ورود کنند.وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به برگزاری رقابت‌های جام جهانی 2020 به میزبانی قطر، تاکید کرد: شرایط آب و هوایی قشم مشابه قطر بوده و ما می‌توانیم با ایجاد زیرساخت‌های ورزشی استاندارد و مطابق با پیشرفت‌های روز دنیا، از این فرصت برای حضور تیم‌ها و برگزاری اردوهای تدارکاتی در این جزیره استفاده کنیم.

مدیرعامل سازمان‌منطقه آزاد قشم خاطر نشان کرد: با توجه به این که در نیمه دوم سال از شرایط آب و هوایی بسیار مطلوبی برخوردار است، رایزنی‌هایی با برخی از فدراسیون‌ها نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی در جزیره قشم، انجام شده است.

مومنی نقش رسانه‌ها در جلب توجه بیشتر مردم و مسؤولان نسبت به حوزه ورزش را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: البته باید در کنار قهرمان پروری در حوزه ورزش نسبت به ایجاد فرهنگ پهلوانی نیز تلاش کنیم و با این اقدام گام‌های ارزنده‌ای در جهت ترویج ارزش‌های دینی و انسانی و اخلاقی در جامعه برداریم.ارسال شده: ساعت: 7:54

کلمات کلیدی: حمید رضا مومنی ، برگزاری اردوی ، تیم‌های ملی بسکتبال ، جزیره قشم

برچسب‌ها: ورزش
 
 
آیین سالروزآزاد سازي جزیره قشم از سلطه پرتغالی ها برگزار شد

پل خلیج فارس قبل از پایان دولت دهم به بهره برداری می‌رسد

احداث پل خلیج فارس ظرفیتی بی بدیل در اقتصاد جنوب ایران

قشمی ها تا اطلاع ثانوی بیمار نشوند!

اختصاص300 میلیارد ریال برای ساخت و خرید 20 فروند شناور مسافری