December 19, 2018 - ، ساعت 00:53
 
 
رئیس این دانشگاه خبر داد:
آغاز ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور شهرهای هرمزگان


صبح ساحل ، اجتماعی - دکتر خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از شروع پذیرش بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی در بزرگترین دانشگاه دولتی، دانشگاه پیام نور شهرهای هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از جذب دانشجو بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور از نیمه دوم مردادماه97 خبر داد و گفت: فرصت جدیدی برای تحصیل داوطلبان کارشناسی در دانشگاه پیام نور هرمزگان مهیا شده است.

دکتر خیری افزود: مهلت ثبت نام از 15 مردادماه لغایت 20 مردادماه 97 می باشد.رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان تصریح کرد: چه کسانی که در کنکور سراسری ثبت نام کرده اند و چه کسانی که در این آزمون شرکت نکرده اند و یا غایب در جلسه آزمون بوده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org یا مراجعه حضوری به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در سراسر استان نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام بدون آزمون اقدام نمایند.

دکتر خیری افزود:مشاوره تحصیلی رایگان توسط اساتید خبره در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور نیز فعال و دایر می باشد.

وی به مزایای تحصیل در بزرگترین دانشگاه دولتی دانشگاه پیام نور پرداخت و افزود: دانشگاه پیام نور از لحاظ کیفیت آموزشی رتبه اول بین دانشگاه های کشور می باشد.

دکتر خیری افزود: دانشگاه پیام نور از لحاظ هزینه برای دانشجو پایین ترین شهریه دانشگاهی می باشد که دانشجو دغدغه در خصوص هزینه نداشته باشد و با کمترین هزینه تحصیلی بتوانند مدارج عالی را سپری نمایید.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان تصریح کرد:تحصیل در دانشگاه پیام نور امتیازات ویژه ی برای کارکنان و شاغلین است و برای کسانی که فرصت تحصیل و وقت کافی ندارند نیز بهترین دانشگاه برای تحصیل دانشگاه پیام نور می باشد برای اینکه اجباری برای حضور در کلاس برای دانشجو وجود ندارد.

دکتر خیری به بعضی از مزایا شامل، انتخاب محل آزمون توسط دانشجو به شهر دلخواه، ادامه تحصیل همزمان در دو رشته، اعطای وام تحصیلی، سهولت در تغییر رشته و مهمان یا انتقال دائم به شهر دلخواه دانشجو نیز اشاره کرد.

وی در پایان افزود: فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در مقاطع بالاتر در بهترین دانشگاه دولتی کشور پذیرفته شده اند و حتی در آزمون های استخدامی نیز با توجه به سطح علمی مناسب نسبت به فارغ التحصیلان دانشگاه های دیگر موفق تر بوده اند و این نشان از کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور می باشد.ارسال شده: ساعت: 7:54

کلمات کلیدی: رئیس دانشگاه پیام نور ، شروع پذیرش بدون آزمون ، براساس سوابق تحصیلی

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
دیدار رییس دانشگاه پیام نور استان با اعضای شورای شهر

اقتصاد مقاومتی، مدیریت مصرف

برگزاری آزمون فراگیر ارشد پیام نور 93 بندرعباس

پذیرش 4 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور هرمزگان

پیام‌نور همگام با توسعه‌ سواحل‌ مکران رشته‌های جدید ایجاد می‌کند