December 16, 2018 - ، ساعت 07:12
 
 
واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به بخش خصوصی


صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان هموار كردن زمینه كامل برای جذب سرمایه گذاران را از سیاست های محوری و اصلی در هرمزگان اعلام كرد و گفت: تمامی دستگاه های اجرایی موظف به اجرای این سیاست هستند.

فریدون همتی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی را از سیاست های مهم دولت برشمرد و عنوان كرد: دستگاه های اجرایی هرمزگان باید تحقق این سیاست مهم را به طور جدی پیگیری كرده و براساس امتیازاتی كه قانون گذار و دولت در نظر گرفته، پروژه های نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار كنند.

وی ادامه داد: پروژه های قابل واگذاری از طریق رسانه ها به سرمایه گذاران معرفی شوند تا بخش خصوصی با آنها آشنایی پیدا كند.

استاندار هرمزگان هموار كردن زمینه كامل برای جذب سرمایه گذاران را از سیاست های محوری و اصلی در هرمزگان اعلام كرد و افزود: تمامی دستگاه های اجرایی موظف به اجرای این سیاست هستند و همه مدیران باید شرایط لازم را برای فعالیت سرمایه گذاران در استان فراهم كنند.

همتی تصریح كرد: باید زمینه را برای سرمایه گذاری در هرمزگان تسهیل كنیم تا این سرمایه ها به اشتغال و تولید تبدیل شود و جهت تسهیل سرمایه گذاری در استان هر نوع مصوبه ای كه نیاز باشد را در شورای برنامه ریزی و سایر كارگروه ها به تصویب خواهیم رساند.

وی با اشاره به اعلام آمادگی یكی از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت احداث پالایشگاه در جاسك، اظهار داشت: در این راستا طرحی برای اجرای یك پروژه بزرگ شامل پالایشگاه، بندر، نیروگاه و آب شیرین كن در جاسك، از سوی این سرمایه گذار ارائه شده و باید به سرعت شرایط آغاز عملیات اجرایی این طرح از سوی دستگاه های مسئول فراهم شود.ارسال شده: ساعت: 7:54

کلمات کلیدی: فریدون همتی ، واگذاری ، پروژه های ، نیمه تمام ، بخش خصوصی ،

برچسب‌ها: سیاست
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت