December 16, 2018 - ، ساعت 08:12
 
 
رضایی پور در کنایه به عدم حضور مسئولان:
ما هم می‌توانیم 100 تا 200 رای برایتان جمع‌آوری کنیم


صبح ساحل ، ورزشی -  سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با اشاره به این که هشت سال است که وضعیت فوتبال ساحلی استان هرمزگان این‌چنین است، عنوان کرد: بازهم این شرایط را تحمل می‌کنیم تا روزی بر سکوی نخست لیگ برتر قرار بگیریم و مزد این تلاش‌ها و ازخودگذشتگی‌ها را بگیریم.

حمید رضایی پور  پس از پایان بازی تیمش مقابل شهرداری سمنان افزود: درمجموع از نتیجه بازی و عملکرد بازیکنانم رضایت ندارم.

وی بابیان ای که با مشکلات زیادی در این دیدار خانگی حاضر شدیم، تصریح کرد: در شهر خود همچون تیم حریف غریبه هستیم و مسائلی وجود که ترجیح می‌دهم بیان نکنم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با اشاره به این که علی‌رغم اینکه در شهر خود میزبانی می‌کردیم اما به‌واقع غریبه بودیم، اضافه کرد: به‌زحمت از سد تیم شهرداری سمنان عبور کردیم و این روزها با هر مشکلی که فکرش را کنید، دست‌وپنجه نرم می‌کنیم.

رضایی پور بابیان این که درحالی‌که باید در تعطیلات نیم‌فصل را تیم را تقویت می‌کردیم تا بتوانیم به رتبه‌های بالای جدول فکر کنیم شاهد بدترشدن وضعیت هستیم، خاطرنشان کرد: زمین ساحلی غدیر بندرعباس مشکل نور دارد، رختکن داوران مشکل تهویه داشت و بالاجبار رختکن خود را به داوران دادیم و خود مان بدون رختکن در این بازی حاضر شدیم.سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس اضافه کرد: اگر شاهد موفقیتی در تیم شهرداری بندرعباس هستیم به واسطه ازخودگذشتگی بازیکنانم بوده و بس و واقعا باهمت آن‌ها و تحمل مشکلات عدیده به اینجا رسیده‌ایم.

وی با اشاره به این که هشت سال است که وضعیت فوتبال ساحلی استان هرمزگان این‌چنین است، عنوان کرد: بازهم این شرایط را تحمل می‌کنیم تا روزی بر سکوی نخست لیگ برتر قرار بگیریم و مزد این تلاش‌ها و ازخودگذشتگی‌ها را بگیریم.

رضایی پور در پایان بابیان این که از نمایندگان هرمزگان در مجلس و اعضای شورای شهر بندرعباس می‌خواهم به دیدن بازی‌های تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس هم بیایند، افزود: ما هم می‌توانیم 100 تا 200 رای برای آن‌ها جمع‌آوری کنیم اگر به دیدن بازی‌های‌مان بیایند!

سرمربی تیم فوتبال 

ساحلی شهرداری سمنان:

شگفتی‌ساز نیم‌فصل دوم

خواهیم  شد

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان پس از شکست تیمش مقابل شهرداری بندرعباس گفت: حتم دارم با نمایشی که برابر شهرداری بندرعباس از خود برجای گذاشتیم و بازگشت بازیکنان محرومم، می‌توانیم هر تیمی را در لیگ برتر به دردسر بیندازیم و شهرداری سمنان شگفتی‌ساز نیم‌فصل دوم خواهد شد.

مرتضی دهرویه  افزود: قبل از هر چیزی باید این پیروزی را به تیم شهرداری بندرعباس و بازیکنان پرتلاشش تبریک بگویم. وی بابیان این که به شرف بازیکنانم درود می‌فرستم که باوجود تمامی مشکلات توانستند عملکرد مناسبی از خود نشان دهند، اضافه کرد: در شرایطی پا به میدان گذاشتیم که با کمبود شدید بازیکن روبه‌رو هستیم و مجبور شدیم از دروازه‌بان ذخیره خود بهره ببریم.

دهرویه با اشاره به این که شهرداری بندرعباس در این دیدار خوب ظاهر شد اما مستحق پیروزی سه بر یک نبود، اظهار کرد: حداقل این دیدار تساوی در وقت‌های قانونی بود اما بدشانسی و عملکرد خیره‌کننده دروازه‌بان حریف مانع از دریافت بیش از یک گل توسط شهرداری بندرعباس شد.

وی بابیان این که به‌تازگی هدایت تیم شهرداری سمنان را پذیرفته است، عنوان کرد: حتم دارم با نمایشی که برابر شهرداری بندرعباس از خود برجای گذاشتیم و بازگشت بازیکنان محرومم، می‌توانیم هر تیمی را در لیگ برتر به دردسر بیندازیم و شهرداری سمنان شگفتی‌ساز نیم‌فصل دوم خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان در پایان در خصوص محرومیت بازیکنانش، اضافه کرد: کمیته انضباطی کمی باید با رافت با این قضیه برخورد می‌کرد زیرا وقتی تیمی از تعداد زیادی بازیکن محروم شود دیگر فوتبال ساحلی از ارزشش می‌افتد زیرا هر تیم مگر چند بازیکن در اختیار دارد و امیدوارم این حکم در هفته‌های آتی با تعدیل روبه‌رو شود.ارسال شده: ساعت: 8:11

کلمات کلیدی: حمید رضایی پور ، وضعیت فوتبال ساحلی ،

برچسب‌ها: ورزش
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت