December 15, 2018 - ، ساعت 22:47
 
 
فرمانده مرزبانی هرمزگان مطرح‌کرد:
کشف بالغ بر 450 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای هرمزگان


صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی هرمزگان از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای دریایی هرمزگان و کشف بالغ بر 450 میلیارد ریال انواع کالا طی یک ماه گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی هرمزگان، علی‌اصغر خرم‌روی با اشاره به تشدید گشت‌های دریایی و ساحلی در مرزهای استان هرمزان اظهر داشت: در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، مرزبانان این استان تلاش و همت خود را برای اجرای این مهم به کار بسته و مبارزه خود را با متخلفان اقتصادی دو چندان کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مبارزه جدی با ورود کالای قاچاق و برخورد با آن به صورت ویژه در دستورکار اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان استان قرار گرفته است افزود: در همین راستا مرزبانان استان طی یک ماه گذشته با اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بیش از 2 هزار 200 کیلومتر از سواحل و 14 جزیره استان با توقیف 179 دستگاه خودرو و شناور موفق شدند 457 میلیارد و 621 میلیون و 508 هزار و 500 ریال انواع کالای قاچاق را در مرزهای استان متوقف کنند.

فرمانده مرزبانی هرمزگان تصریح‌کرد: در همین راستا 182 متهم متخلف اقتصادی نیز با کارهای اطلاعاتی،تحویل مراجع مسؤول شدند.

خرم‌روی،کشف بالغ بر 2 تن و500 کیلوگرم انواع مواد مخدر را از دیگر دستاوردهای مرزبانان استان هرمزگان در اجرای این طرح برشمرد و گفت: با تلاش مرزبانان استان همچنین از خروج بیش از 220 هزار لیتر سوخت قاچاق از کشور جلوگیری شد.

وی افزود: همچنین مرزبانان با اشرافیت کامل بر مرزهای دریایی حوزه استحفاظی، موفق شدند انواع کالای قاچاق شامل 18 هزار و 128 بسته اجناس خوراکی، 29 هزار و 544 قوطی نوشیدنی، دوهزار و 928 دستگاه لوازم خانگی، 69 هزار و 158 ثوب البسه، یک‌هزار و 284 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، 70 تن برنج و شکر و چای، 8 تن محصولات کشاورزی و باغی و غیره را کشف و ضبط کنند.ارسال شده: ساعت: 8:11

کلمات کلیدی: فرمانده مرزبانی هرمزگان ، اجرای طرح سراسری ، مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، مرزهای دریایی

برچسب‌ها: حوادث
 
 
منابع اصلی تامین سوخت قاچاق شناسایی شد

تسهیلات 20میلیون ریالی به مرزنشینان استان های ساحلی

کشف بیش از 180 هزار لیتر سوخت قاچاق

هزار کارت سوخت سرگردان در هرمزگان باطل شد

هرمزگان گذرگاه قاچاق سوخت