December 14, 2018 - ، ساعت 16:02
 
 
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان تاكيد كرد
هيچ ملاكی در جامعه بهتر از امنيت پايدار نيست


صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان با تاكید بر هوشیاری ملت فهیم ایران با توجه به هجمه‌های اقتصادی دشمنان گفت: هیچ ملاكی در جامعه امروز بهتر از امنیت پایدار نیست.

به گزارش فارس، عزیزالله کناری در جلسه با بخشداران، شهرداران، دهیاران و شورای اسلامی روستاها در سخنانی ضمن قدردانی از فرماندار ، دستگاه3های نظامی، انتظامی و امنیتی شهرستان اظهار داشت: امروزه یکی از شاخصه‌های اصلی حاکمیت، بحث امنیت است و اگر کشوری برخوردار از برقراری امنیت و آرامش باشد، بی‌شک رفاه‌ اجتماعی شامل مردم می‌شود که ایران‌ اسلامی امروز مقتدرترین و با امنیت‌ترین کشورها در دنیا به شمار می‌روند.

وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز جامعه مدیون از جان‌گذشتگی شهدای‌انقلاب و شهدای مدافع‌حرم است اذعان داشت: اگر امنیت پایدار برقرار باشد، همه مسائل اقتصادی و معیشتی حل‌شدنی است و می‌بینیم کشورهای منطقه امروز در ناامنی مطلق بسر می‌برند و امنیت، نعمتی است که خدای‌ متعال نصیب مردم این کشور کرده است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری‌ هرمزگان در ادامه سخنانش، شهرستان‌حاجی‌آباد را یکی از شهرستان‌های شاخص در بعد امنیت برشمرد و اذعان داشت: اقتدار و عزت جمهوری اسلامی مرهون تلاش‌های مخلصانه نیروهای نظامی و انتظامی است و مهم‌ترین شاخصه و اولویت امروز؛ امنیت روانی و اخلاقی جامعه است که در این راستا بستر لازم و تدابیری اندیشیده شده تا جامعه از این بحران نجات پیدا کند.

کناری، امنیت و سلامت را دو مقوله ناشناخته در جامعه اسلامی برشمرد و افزود: مردم باید با توجه به اهداف شوم استکبار‌ جهانی برای وجود ناامنی در کشور به این باور برسند که هیچ ملاکی در جامعه امروز بهتر از امنیت نیست.

*دولت نسبت به بهره‌مندی پتانسیل نیروهای‌ بومی توجه ویژه‌ای دارد

فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به اینکه تا کنون گامهای موثری در راستای ثبات‌ امنیت در این شهرستان از سوی دستگاه‌های نظامی‌ و‌ امنیتی برداشته شده اذعان داشت: شوراهای اسلامی و دهیاران همگام با دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی برای برقراری امنیت در شهرستان حرکت می‌کنند و با همکاری آنها و تلاش دستگاه‌های امنیتی در سالی که گذشت، در بحث کشفیات؛ 79 درصد قاچاق کالا و 49 درصد مواد مخدر به نسبت سنوات گذشته رشد داشته است.

وی استفاده از ظرفیت‌های بومی را لازمه پیشرفت، توسعه و آبادنی شهرستان برشمرد و اذعان داشت: نباید حس‌ ناامیدی و بی‌اعتمادی نسبت به نیروهای‌بومی در بین مردم شکل بگیرد و دولت نسبت به بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و پتانسیل نیروهای بومی توجه ویژه‌ای دارد و با وجود نیروهای بومی، اعتماد و آرامش بیشتری در بین مردم حاصل می‌شود.   

جهانگیری بر اهمیت تعامل بیش از پیش دهیاران، شوراهای اسلامی با دستگاههای‌ اجرایی و نظامی و امنیتی برای توسعه، نظم و امنیت در روستاها تاکید کرد و خاطرنشان ساخت:امروز تعامل‌ و‌ همکاری در همه حوزه‌ها لازم و ضروری است و هیچ اموری بدون این مقوله مهم به نتیجه نرسیده است.  ارسال شده: ساعت: 8:11

کلمات کلیدی: عزیزالله کناری ، جلسه با بخشداران ، دهیاران و شورای اسلامی ، روستاها

برچسب‌ها: حوادث
 
 
231 میلیارد ریال در بخش آب روستای قشم سرمایه ‌گذاری شده است

تکمیل پروژه آبرسانی روستاهای قشم نیازمند تامین اعتبار است

بازدید معاون بنياد مسکن کشور از روستاهاي بندرعباس

بهره مندی روستاهای حاجی آباد از نعمت گاز طبیعی

خطرریزش سنگ از کوه ما را از وظایفمان دور نکرد