December 14, 2018 - ، ساعت 11:33
 
 
سوگند به قلم و آنچه که می‌نویسند...


صبح ساحل ، اجتماعی - زهره کرمی-دبیر ویژه‌نامه ساحل بانو خبرنگار یعنی صدا، یعنی صداقت یعنی رسالت در عصر اینترنت و فضای مجازی هر شهروند یک خبرنگار است و چه‌بسا این موضوع مسئولیت خبرنگار را دشوارتر می‌سازد .

 زیرا باید بتواند خبر راست را از دروغ تشخیص داده و به دنبال واکاوی مسائل جامعه بپردازد.وضعیت اقتصادی جامعه بر این قشر بی‌تأثیر نبوده و ترس بیکار شدن و بسته شدن روزنامه‌ها یکی از دغدغه‌های فکری این قشر است، به‌طوری‌که از هدف اصلی خود دور شده‌اند.

اقتصاد ناتوان ادارات توزیع ناعادلانه آگهی‌ها و توجه بعضی از مدیران به روزنامه‌های خاص بر زندگی خبرنگار تأثیرات خود را گذاشته است.

نبود بیمه تکمیلی، مسکن و حقوق مکفی از مشکلاتی است که باعث شده خبرنگار از رسالتش فاصله گرفته و بیشتر درگیر مشکلات زندگی شود.

به‌طوری‌که امروز کمتر شاهد خبرهای تولیدی هستیم بااین‌حال هنوز امیدواریم...

امیدواریم که مشکلات جامعه مرتفع گردد، مسئولان همکاری و همدلی صمیمانه‌تری با این قشر داشته باشند و از زیر بار سؤالات خبرنگار برای داشتن شهری آبادتر شانه خالی نکنند.

و بدانند که خبرنگار می‌تواند پلی برای رساندن دغدغه‌ها و مشکلات مردم شهر به آن‌ها باشد... و در پایان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی این روز را خدمت تمامی همکاران تبریک می‌گویمارسال شده: ساعت: 11:26

کلمات کلیدی: خبرنگار یعنی صدا ، عصر اینترنت ، فضای مجازی

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
کشف 80 درصد جرائم فضای مجازی در استان

هتک حرمت دختر جوان درپی پاسخ منفی!

کلاهبرداران اینترنتی در هرمزگان به دام افتادند

انتشار عکس‌های بدون حجاب دختران ایرانی در شبکه‌های مجازی

80 درصد جرایم رایانه ای هرمزگان