December 17, 2018 - ، ساعت 18:46
 
 
کاراته جام شهید خلیل تختی نژاد در قشم برگزار شد


صبح ساحل ، ورزشی - به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع حرم مسابقات کاراته جام شهید خلیل تختی نژاد به همت هیات کاراته شهرستان قشم در بخش کاتا وکومویته آقایان و بانوان، با حضور سه باشگاه کاراته شهرستان در سالن تختی قشم برگزار شد.

در این دوره از مسابقات هیات کاراته شهرستان قشم که با حضور ۶۵ کاراته کا در بخش کنترلی برگزار شد باشگاه مهد ورزش قشم ، اتحاد میران و بسیج به ترتیب بیشترین مدال های مسابقه را به دست آوردند.

فریدون نایبی مدیر ورزش و جوانان شهرستان قشم ضمن تقدیر از فعالیت های هیات کاراته شهرستان قشم گفت: شهرستان قشم ظرفیت خوبی در ورزش های رزمی دارد و در رشته های مختلف شاهد آن هستیم که ورزشکارانی از جزیره قشم در سطح استانی ، ملی و بین المللی افتخار آفرینی می کنند.

وی افزود : با حمایت مسئولین استان و شهرستان سرانه فضاهای ورزشی در قشم در حال ارتقا است و برنامه های خوبی با همت هیا ت های ورزشی برگزار می شود.

مسابقات کاراته شهدای مدافع حرم برای دومین بار در شهرستان قشم برگزار شده است که در سال قبل به یاد شهید محسن حججی و ۱۲ مرداد امسال نیز یاد شهید خلیل تختی نژاد گرامی داشته شد.

مدال آوران مسابقات کاراته جام شهید مدافع حرم خلیل تختی نژاد که در ۳۳ گروه سنی و وزنی برگزار شد  بدین شرح می باشد. 

 کاتای بانوان:

نوجوانان :زینب ابراهیم پور مقام اول ،مهدیسا حمیدی مقام دوم، آرزو خطیری و فاطمه ماهیگیر مقام سوم مشترک

نونهالان گروه الف : سما فرهادی مقام اول ، مهسا صغیری مقام دوم ، نرگش درویشی و ثنا فرهادی مقام سوم مشترک نونهالان گروه ب :ریحانه ولی زاده مقام اول،شیدا نگهبانیان مقام دوم ، ستایش موسوی مقام سوم 

نونهالان گروه ج :ستایش شفیعی مقام اول،فاطمه زهرا واحدی مقام دوم، ریحانه عبدالهی مقام سوم 

نونهالان گروه د :مهشید آزاد نیا مقام اول،فاطمه بمانی مقام دوم: اناز فلاح زاده و الینا عزیزی مقام سوم مشترک نونهالان گروه ه :فرنگیس صالحی مقام اول، النا منا مقام دوم، مهسا اسلامی و مائده خاوری مقام سوم مشترک نونهالان گروه و :ریحانه ولی زاده مقام اول،شیدا نگهبانیان مقام دوم،ستایش موسوی مقام سوم 

خردسالان :ملودی عزیزی مقام اول،راحیل اسدی مقام دوم ،هانیه رضایی آوا حسینی مقام سوم مشترک .

 کاتای آقایان:

نوجوانان :سعید محمدی مقام اول ،علی اصغر رییسی زاده مقام دوم ، شایان پسندیده و مهدی مختاری فرد مقام سوم مشترک 

نونهالان گروه الف : طاها سحاب نژاد مقام اول ، عباس عالی پور مقام دوم ، علی زارعی و محمد صدرا دهقان مقام سوم مشترک 

نونهالان گروه ب: کوروش جلیلی مقام اول :طاها میدانی مقام دوم، رضا فیروزی مقام سوم 

نونهالان گروه ج :محمد یاسین پای فشرده مقام اول، سدید سرودی مقام دوم ، امیر علی واحدی مقام سوم 

نونهالان گروه د :محمد امین حیدری مقام اول،محمد مصطفی محمدی مقام دوم،سپهر طارمی مقام سوم

خردسالان گروه الف: میکاییل حیدری مقام اول ،حسام سرودی مقام دوم 

خردسالان گروه ب: مهدی بمانی مقام اول،یاشار امامدادی مقام دوم، علی حیدری مقام سوم 

 کومیته بانوان:

نوجوانان گروه الف :محدثه رضایی مقام اول ، زینب ابراهیم پور مقام دوم، فاطمه ماهیگیر و پریا ایزدیاری مقام سوم مشترک

نوجوانان گروه ب :معصومه کریمی مقام اول، نازنین آزاد داور مقام دوم، سحر شاه مرادی مقام سوم  

نوجوانان گروه ج : زهرا مختاری مقام اول، آرزو خطیری مقام دوم،مبینا فرغت مقام سوم 

نونهالان گروه الف :ستایش شفیعی مقام اول ، فاطمه زهرا واحدی مقام دوم، ریحانه عبدالهی و فاطمه حیدری مقام سوم مشترک

نونهالان گروه ب : الینا عزیزی مقام اول ، یسنا پور طهماسبی مقام دوم،  ثنا فرهادی مقام سوم 

نونهالان گروه ج :مهرسا رعنا مهر پور مقام اول ، نرگس درویشی مقام دوم، ریحانه ولی زاده مقام سوم 

نونهالان گروه د :مهسا صغیری  مقام اول، سما فرهادی مقام دوم، شیدا نگهبانیان و ستایش موسوی مقام سوم مشترک 

نونهالان گروه ه :ملودی عزیزی مقام اول، راحیل اسدی مقام دوم،هستی موسوی مقام سوم

نونهالان گروه و :مهدیسا حمیدی مقام اول،مهشید آزادنیا مقام دوم،فاطمه بمانی و النا فلاح زاده مقام سوم مشترک نونهالان گروه ز :مهسا اسلامی مقام اول ، مائده خاوری مقام دوم،فرنگیس صالحی و مائده کمالی مقام سوم مشترک 

خردسالان :النا منا مقام اول ، هانیه رضایی مقام دوم، سونیا نیک بخت و هستی یعقوبی مقام سوم مشترک 

 کمیته آقایان :

نوجوانان گروه الف: مهدی مختاری فرد مقام اول،سعید محمدی مقام دوم،علی اصغر رییسی و شایان پسندیده مقام سوم مشترک 

نونهالان گروه الف: محمد یاسین پای فشرده مقام اول، سدیف سرودی مقام دوم،محمد امین حیدری و عباس اسلامی مقام سوم مشترک 

نونهالان گروه ب: سپهر طارمی مقام اول،محمد مصطفی محمدی مقام دوم، امیر علی واحدی و علی رضا رییسی زاده مقام سوم مشترک

نونهالان گروه ج: محمد صدرا دهقان مقام اول، کوروش جلیلی مقام دوم،رضا فیروزی زاده مقام سوم 

نونهالان گروه د: طاها عیدانی مقام اول ، علی زارعی مقام دوم،طاها سحاب نژاد و امیر عباس عالی پور مقام سوم مشترک

خردسالان گروه الف: میکاییل حیدری مقام اول ، آرتیمان مروی وند مقام دوم،سینا ناظری مقام سوم

خردسالان گروه ب: یاشار امام دادی مقام اول، مهدی بمانی مقام دوم،حسام سرودی و علی حیدری مقام سوم مشترک 

 پدیده مسابقات :

محمد یاسین پای فشرده،میکاییل حیدری ،ستایش شفیعی،ملودی عزیزی که در بخش کاتا و کومیته توانستند مقام اول را کسب کنند.

در پایان این مسابقات مدال های قهرمانان  توسط مسئولین ورزشی شهرستان به آنان اهدا شد.



ارسال شده: ساعت: 8:44

کلمات کلیدی: گرامیداشت شهدای ، مدافع حرم ، مسابقات کاراته جام ، شهرستان قشم

برچسب‌ها: ورزش
 
 
شایعه طبخ گوشت سگ در قشم!

حکم اعدام قاچاقچی شیشه در قشم

کشف 7 فقره کلاهبرداری از طریق جعل اسناد

معافیت مردم جزایرقشم ازپرداخت عوارض تردد

اظهارات آیت الله نعیم آبادی در نشست ائمه جمعه و جماعات قشم