December 14, 2018 - ، ساعت 16:01
 
 
شهردار درگهان خبر داد
رفع آسیب‌های اجتماعی در محلات حاشیه نشین نیازمند برنامه‌ریزی جامع


صبح ساحل ، اجتماعی - شهردار شهر درگهان قشم با اشاره به تاثیر سوء آسیب‌های اجتماعی بر سلامت اخلاقی و اجتماعی جامعه، گفت: رفع آسیب‌های اجتماعی در محلات حاشیه‌نشین نیازمند یک برنامه‌ریزی جامع و کامل است.

سید محمد کاظمی شهرویی در حاشیه بازدید فرماندار، بخشدار مرکزی قشم، رئیس شورای اسلامی شهر درگهان و جمعی از مسؤولان از برخی از پروژه‌های در دست انجام اظهار داشت: بافت‌های فرسوده و مناطق حاشیه‌نشین که هیچ اصولی در ساخت و ساز آنها رعایت نشده، در صورت بی‌توجهی می‌توانند به محلی برای آسیب‌های اجتماعی و برخی بزهکاری‌ها تبدیل شود.

وی افزود: رفع آسیب‌های اجتماعی در محلات حاشیه‌نشین نیازمند یک برنامه‌ریزی جامع و کامل است و باید همه دستگاه‌ها در این موضوع دخیل باشند.

شهردار درگهان قشم تصریح کرد: با بهبود فضای زندگی و سکونت در محلات حاشیه نشین و ایجاد امکانات و فضاهای فرهنگی هر چند کوچک در این مناطق می توان گام های ارزنده‌ای در جهت کاهش و پیشگیری از برخی آسیب‌های اجتماعی در این مناطق برداشت.

در این بازدید فرماندار قشم با همراهی شهردار و رئیس شورای درگهان و جمعی از مسؤولان از برخی پروژه‌های در دست انجام در این شهر از جمله زمین ورزشی و پارک محله کلات، فاز دو پارک محله‌ای دلبری، پروژه تعریض و اصلاح هندسی بلوار وحدت، هدایت آب‌های سطحی به خور، روشنایی و فاز دو بلوار خلیج فارس بازدید به عمل آورد.ارسال شده: ساعت: 8:46

کلمات کلیدی: شهردار شهر درگهان قشم ، رفع آسیب‌های اجتماعی ، محلات حاشیه‌نشین

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
نگرانی از آسیب‌های اجتماعی در برخی مناطق شهر بندرعباس جدی است