November 19, 2018 - ، ساعت 06:49
 
 
معاون استاندار:
رفع مشکلات کارآفرینان از اولویت‌های مهم در هرمزگان است


صبح ساحل ، اجتماعی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کارآفرینان و تولیدکنندگان واقعی استان برای عرضه محصولات خود در داخل و خارج از کشور باید مورد حمایت قرار  گیرند و رفع مشکلات آنها یکی از اولویت های مهم استان است.

بهروز اکرمی در نشست بررسی مسائل و مشکلات کارآفرینان، پیرو مصوبه کارگروه تخصصی بانوان با محوريت بازاریابی فروش و ايجاد بازارچه های اشتغالزایی در استان هرمزگان، عنوان كرد: باید از امکانات و ظرفیت های موجود استان در زمینه حمایت از کارآفرینان استفاده شود.

وی خطاب به کارآفرینان حاضر در جلسه گفت: کارآفرینان و تولیدکنندگان باید با ارتباط گیری مناسب با مسئولان سعی بر حل و رفع موانع پیش رو داشته باشند و چنانچه مشکل از این طریق حل نشد درب دفتر بنده همیشه به روی همه شما باز است و پیگیر رفع مشکلات شما هستم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تمامی مدیران موظف به پیگیری و رفع موانع بر سر راه کارآفرینان استان هستند و باید مسیر رونق اقتصادی با حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان را هموار نمود.

اکرمی بر برگزاری نمایشگاه های موقت عرضه محصولات صنایع دستی،  کشاورزی و مواد غذایی در استان تاکید کرد و افزود: کارآفرینان و تولید کنندگان می توانند محصولات تولیدی خود را در نمایشگاه های موقت عرضه کنند تا مردم با کالاهای آنها آشنا شوند.

وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های موقت عرضه محصولات  تولید استان، موجب آشنایی بیشتر مردم با تولیدات هرمزگان شد و حتی می توان در گام های بعدی این گونه نمایشگاه ها را در دیگر استان های کشور برپا ساخت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرورت حمایت از صادرکنندگان محصولات استان تاکید کرد و افزود: باید بتوان محصولات هرمزگان را به درستی در بازارهای خارجی عرضه کرد و این امر علاوه بر بازاریابی مناسب نیاز به حمایت از صادرکنندگان محصولات هرمزگانی دارد.

وی اضافه کرد: با توانمند سازی و حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان استان می توان چشم انداز حضور در بازارهای بین المللی را برای کالاهای هرمزگان ترسیم کرد.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در پایان به بر پایی نمایشگاه دائمی عرضه محصولات استان در پایانه های مسافری استان اشاره کرد و گفت: با برگزاری نمایشگاه های دائمی عرضه محصولات هرمزگان در پایانه های مسافری استان از قبيل دریایی، هوایی، جاده ای و ریلی، می توان در معرفی کالاهای استان گام موثری برداشت.

خانه جوان هرمزگان باید پیگیر امور جوانان باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: خانه جوان استان باید با برنامه های عملیاتی پیگیر امور جوانان هرمزگانی باشد و این مجموعه با اقدامات و کار عملیاتی می تواند در این عرصه تحول آفرین شود.

بهروز اکرمی نیز در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان هرمزگان، عنوان كرد: فعالیت های خانه جوان استان باید موجب تحول در امور و تا اندازه ای نیز باعث رفع مسائل و مشکلات جوانان هرمزگان گردد.

وی استفاده از فضای مجازی توسط خانه جوان را امر ضروری دانست و افزود: امروزه برای اطلاع رسانی، تبلیغات محیطی دیگر جوابگو نیست و باید بتوان از ظرفیت های فضای مجازی در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی استفاده کرد.

اکرمی خاطر نشان کرد: با توجه به حضور اکثریت جوانان در شبکه های اجتماعی، تشکل های اجتماعی در عرصه جوانان مانند، خانه جوان استان سیل عظیمی از مخاطب خود را در فضای مجازی به دست خواهد آورد.

وی اضافه کرد: با استفاده از ظرفیت جوانان و مشارکت آنها در امور می تواند بسیاری از مسائل آنها را پیگیری و با کمک خود آنها رفع کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر نیاز جوانان هرمزگان به فضاهای تفریحی و ورزشی تاکید کرد و گفت: نباید همیشه منتظر بودجه و اعتبار برای تحقق این گونه اهداف بود بلکه باید با استفاده از ظرفیت های موجود زمینه برای ایجاد فضاهای مورد نیاز جوانان را فراهم نمود.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیتی همچون ساحل پهناور خدادادی در استان نباید نادیده گرفته شود و می توان با بهره گیری از ساحل امکانات ورزشی و تفریحی مناسبی با حداقل هزینه ها برای جوانان ایجاد کرد.

اکرمی بر استفاده از خلاقیت و نوآوری تاکید کرد و افزود: باید بتوان با خلاقیت و نوآوری با استفاده از ظرفیت های موجود زمینه شادی و نشاط جامعه را ایجاد کرد.ارسال شده: ساعت: 7:44

کلمات کلیدی: بهروز اکرمی ، بررسی مسائل ، مشکلات کارآفرینان

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
پنج پل هوایی مکانیزه تا پایان امسال در بندرعباس نصب می شود

تغییرات مدیریتی در شهرداری بندرعباس رقم خورد

عوارض ناچیز مردم بندرعباس کفاف پروژه‌های کلانشهری را نمی‌دهد!

اکرمی، مشاور شهردارشد

بزرگترین میدان تره بار در بندرعباس