November 21, 2018 - ، ساعت 05:27
 
 
فرمانده جدید نیروی انتظامی حاجی آباد معرفی شد


صبح ساحل ، حوادث -  گروه شهرستان‌ها-علی کرامتی//سرهنگ بهدانی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان حاجی آباد  گفت: خدا را شاکریم که در وضعیتی زندگی می کنیم که علی رغم ناامنی در اطراف کشور ، ما در یک جزیره ثباتی هستیم و آن هم مدیون رهنمودهای مقام معظم رهبری ، نیروهای انتظامی و نظامی و مردم فهیم و بابصیرت ایران هستیم .

سرهنگ بهدانی با اشاره به توطئه های دشمنان از اوایل انقلاب تا به امروز در براندازی نظام جمهوری اسلامی افزود: دشمنان در مقاطع مختلف و با حربه های گوناگون از قبیل : ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی در سال 68 ، فتنه سال 88 و 89 و اخیراً با جنگ فرهنگی و اقتصادی به دنبال سرنگونی نظام هستند اما تاکنون موفق نشده اند.

بهدانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در چند روز اخیر گفت: آمریکا یک سری وعده های توخالی می دهد ، از طرفی پیشنهاد مذاکره می دهد و از طرفی تحریم می کند ، ما نه مذاکره می کنیم و نه جنگ می کنیم و این فصل الخظاب مقام معظم رهبری است که همه ما باید رعایت کنیم .در دی ماه گذشته اتفاقاتی در سراسر ایران افتاد که در استان هرمزگان با همت نیروی انتظامی مردم خنثی شد و با کمترین هزینه جمع شد.

وی با اشاره به گرانی های اخیر گفت ، کسانی که با عنوان گرانی می خواهند نظام را به چالش بکشند کسانی هستند که به دنبال منافع خودشان هستند.

اما در هرمزگان با وجود فراخوان های متعدد کسی به کف خیابان نیامد و چند نفری هم که در روز اول اقدام کردند به سرعت توسط نیروی انتظامی مدیریت شدند.

بهدانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخن مقام معظم رهبری درباره نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی پیشگام و مقدم دفاعی کشور است و نمی گذارد که به آرمان های انقلاب اسلامی لطمه ای وارد شود .

دشمن امروز از راه اقتصادی وارد شده است و آمریکایی ها با هزینه ای زیادی سعی در نفوذ اخلاق و معیارهای دینی ما دارند ، نسخه درمان امروز کشور ما کار جهادی و بسیجی است و اگر دچار روزمرگی شویم به هیچ کونه موفقیتی نخواهیم رسید .

به فرموده حضرت علی (ع) یک حکومت اسلامی باید سه چیز داشته باشد و آن امنیت ، عدالت و رفاه است که برقرای امنیت به عهده نیروی انتظامی است ، اما خیلی از ماموریتها هستند مثل بازار ارز و اقتصاد که به عهده نیروی انتظامی نیست اما چون نظام نیروی انتظامی را به عنوان نیروی خدمتگزار می شناسد این ماموریتها هم به عهده نیروی انتظامی گذاشته شده است.

اولویت در نیروی انتظامی اشرافیت اطلاعاتی است که اگر این اشرافیت اطلاعاتی باشد جلوی خیلی از مشکلات را می شود گرفت بعد از آن برخورد با سارقین ، مخلان نظم و امنیت و برخورد با قاچاق کالا و مواد مخدر از اولویت های کاری ماست.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در این آئین ضمن بیان اینکه شهرستان حاجی آباد سومین شهرستان استان به لحاظ وسعت است گفت: شهرستان حاجی آباد با قرار گیری در کنار جاده ترانزیتی و همسایگی با 7 شهرستان از استانهای فارس ، کرمان و هرمزگان دارای موقعیت خاصی است ،جهانگیری با اشاره به عملکرد خوب سرهنگ بارسالاری در دوره خدمت خود در شهرستان حاجی آباد افزود: شرایط شهرستان ، شرایطی خاصی است و اگر توفیقاتی در زمینه امنیت حاصل شده است از همراهی مردم بوده است و با همتی که جناب سرهنگ داشتند در 2 سال اخیر از امنیت خوبی برخوردار بودیم.فرماندار حاجی آباد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در بحث معضلات اجتماعی قدم های خوبی برداشته شده است و مردم از ما انتظار دارند که در این زمینه هم خدمتگزارانی قدردان باشیم.

وی از تعامل خوب اعضای شورای تامین و دستگاه های اجرایی گفت و افزود: هدف از این تعامل خوب خدمت صادقانه به مردم است .و امیدواریم همانطور که جناب سرهنگ بارسالاری تعامل خوبی با دستگاه های اجرایی داشتند ، جناب سرهنگ حافظی هم داشته باشند .

شایان ذکر است که در پایان ایم مراسم از خدمات جناب سرهنگ بارسالاری تکریم و جناب سرهنگ حافظی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان منصوب شدارسال شده: ساعت: 7:44

کلمات کلیدی: مراسم تودیع و معارفه ، فرمانده نیروی انتظامی ، شهرستان حاجی آباد

برچسب‌ها: حوادث
 
 
«حامد ذاکری» مدیرکل بنیاد مسکن هرمزگان شد

سردار محمدی یگانه فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان شد

رییس جدید بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس معرفی شد

«آرامی» صندلی ریاست را به«دانشور» سپرد

برقراری امنیت در جامعه نیازمند مشارکت جمعی است