December 18, 2018 - ، ساعت 20:57
 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:
باید گوش قاضی فاسد را پیچاند


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: درصورتی‌که مردم، دشمن را به‌خوبی بشناسند و به نقشه‌های شوم و توطئه‌های ننگین آنان آگاه باشند، هیچ استکباری شکل نمی‌گیرد.

به گزارش ایسنا،آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در جمع نمازگزاران با اشاره به 12 شهریورماه سالروز مبارزه با استعمار انگلیس اظهار کرد: این روز، یادآور دلیری‌ها و رشادت‌های مردم فهیم ایران اسلامی در حفظ تمام هستی این مرز و بوم است.

وی با بیان این‌که انگلستان همچون شیطان بزرگ، هندوستان را چپاول کرده بود، افزود: با مرگ آمریکا به‌عنوان بزرگ‌ترین شیطان، مسلمانان نباید به هیچ مستکبر دیگری اجازه حاکمیت بر جهان را دهند.

امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به نقش آگاهی و بصیرت در نابودی دشمنان تصریح کرد: درصورتی‌که مردم، دشمن را به‌خوبی بشناسند و به نقشه‌های شوم و توطئه‌های ننگین آنان آگاه باشند، هیچ استکباری شکل نمی‌گیرد.

وی با بیان این‌که دین مبین اسلام برای تشکیل بنیان خانواده، محکم‌ترین دلایل را بیان کرده است بیان‌ کرد: با توجه به آموزه ‎ های اسلام در خصوص تشکیل خانواده، جوانان از تشکیل این بنیان مقدس واهمه نداشته باشند.

وی با  اشاره به‌روز بازنشستگان افزود: این قشر از جامعه، در زمان خدمت خود، آنچه در توان داشتند ارائه دادند، اکنون زمان آن فرا رسیده تا آنچه در توان است برای آنان هزینه کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با گرامیداشت روز پدافند هوایی عنوان کرد: پدافند هوایی تمام تلاش خود را در دوران دفاع مقدس برای حفظ کیان ایران اسلامی بکار برد، اکنون، تمام کشور ایران پدافند هوایی است و هیچ‌کس جرئت حمله به این کشور مقتدر را ندارد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با تأکید بر این‌که دشمن به دنبال فاسد کردن دستگاه‌های اجرایی، قضایی و ... است، تصریح کرد: دشمن در جهت القای ناکارآمدی نظام می‌کوشد، از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، نظام مقدس اقدامات خوبی به مردم و کشور ارائه داده است درحالی‌که تهران در دوران طاغوت، از کوچک‌ترین امکانات مثل آب‌لوله‌کشی محروم بود.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در پایان با اشاره به فساد دستگاه ها، خاطرنشان کرد: هیچ جامعه ای از شر افراد فاسد در امان نبوده است اما نباید فساد یک فرد را به فساد آن دستگاه مربوط کرد و به گونه ای باید گوش قاضی فاسد را پیچاند نه دستگاه قضا را،چرا که فرزندان انقلاب تمام تلاششان را در جهت مبارزه با فساد انجام می دهند.

استیضاح وزیر چیزی را عوض نمی‌کند

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به استفاده از کود مرغی در شهرستان و بیماری های مرتبط با آن به مسئولان بهداشت و جهاد کشاورزی تذکر داد.حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با تبریک عید غدیر گفت: در مقابل جریان غدیر همواره دو جریان قرار داشته است، مروجان اسلام سلفی که غدیر را صرفا به موضوع شیعی تبدیل کردند در حالی که غدیر یک مساله اسلامی است و احیا حاکمیت اسلام است.

میرزایی، گروه دوم را طرفداران اسلام سکولار دانست و تاکید کرد: آنهایی که دین را از دخالت در حکومت کنار می گذارند در حالی که غدیر مبلغ اسلام سیاسی است.

خطیب نماز جمعه شهرستان با اشاره به استیضاح و برکناری برخی مسئولان، اظهار کرد: استیضاح برای بهبود وضعیت موجود است اما آیا با رفتن یک وزیر و آمدن وزیر دیگر شرایط بهتر می گردد؟ مادامی که نقشه راه غلط باشد به نقطه مطلوب نمی رسیم.

وی، در تشریح نقشه راه دولت، تصریح کرد: این که چشم امید دولت به چند کشور بد نام و بد عهد دنیا باشد و از ظرفیت های عظیم داخلی غافل گردد، یک نگرانی را به وجود می آورد، لذا این نقشه باید تغییر کند.ارسال شده: ساعت: 7:45

کلمات کلیدی: نماینده ولی‌فقیه ، جمع نمازگزاران

برچسب‌ها: سیاست
 
 
امام جمعه بندعباس: مسوولان! مشکلات کشاورزان را حل کنید

از قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت استان هرمزگان

دومین همایش «وحدت و بیداری اسلامی» در بندرعباس برگزار می‌شود

با وعده های دروغین رای خود را خراب نکنیم

حضور حداکثری مردم