November 19, 2018 - ، ساعت 07:03
 
 
مدیرعامل سازمان منطقه‌ی آزاد قشم خبر داد:
راه اندازی نخستین هتل پنج ستاره‌ قشم تا شب عید


صبح ساحل، شهرستانها _ مدیرعامل سازمان منطقه‌ی آزاد قشم از راه‌اندازی نخستین هتل پنج ستاره‌ی قشم تا نوروز 92 خبر داد.

 

"اسفندیار حیدری‌پور" با اشاره به افزایش ظرفیت‌ هتل‌ها در جزیره و بهره‌برداری از تعدادی هتل در ماه‌های اخیر، اظهار کرد: تا شب عید، نخستین هتل پنج ستاره‌ی جزیره‌ی قشم با حدود 30میلیارد تومان سرمایه‌ی بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شود. عملیات اجرایی تعدادی هتل دیگر نیز آغاز شده است که آن‌ها هم به‌زودی در چند مرحله بهره‌برداری می‌شوند.او در ادامه‌ی سخنانش، روند پیشروی پروژه‌های گردشگری در این جزیره را خوب ارزیابی کرد و گفت: امسال با راه‌اندازی یک شرکت هواپیمایی جدید در جزیره و برقراری پرواز به تمام شهرهای ایران‌، ظرفیت هوایی و متعاقبا پذیرش گردشگران را به قشم افزایش داده‌ایم.

 

حیدری‌پور در پاسخ به این پرسش که با توجه به افزایش نرخ بلیت‌ها و گرانی مسیر هوایی قشم، آیا تعاملی برای دادن تخفیف به تورها و گردشگران صورت می‌گیرد؟ بیان کرد: تورها معمولا یک قیمت مشخص دارند و اگر بررسی شود،‌ افزایش چندانی در نرخ تورها دیده نمی‌شود.وی اضافه کرد: در مسیر دریایی نیز امکانات حمل و نقل دریایی تغییر کرده و شناورهای مناسبی جایگزین شده است. حالا تقریبا از شناورهای استاندارد استفاده می‌کنیم و هر ماه یکی دو شناور بزرگ هم به ظرفیت خدماتی دریایی ما اضافه می‌شود.

 

طرح ملی توسعه کشاورزی یک فرصت گران بهاء برای جزیره قشم است

 

فرماندار شهرستان قشم گفت: طرح ملی توسعه کشاورزی یک فرصت گران بهاء برای جزیره قشم است که نباید این فرصت را از دست بدهیم.مسعود سالاری در نشست اعضای کارگروه توسعه بخش کشاورزی شهرستان قشم افزود: دستگاه های عضو این کارگروه موظفند تکلیف مجریان طرح های ارائه شده به این کارگروه را به سرعت روشن نمایند .وی با تاکید بر این مساله که بانک کشاورزی شعبه شهرستان قشم تا نشست بعدی این کارگروه فرصت دارد تسهیلات مربوط به طرح توسعه بخش کشاورزی را به متقاضیان پرداخت نماید، تصریح کرد: درغیر این صورت این بانک باید دلیل قطعی پرداخت نشدن این تسهیلات را اعلام نماید تا تصمیم مقتضی در کارگروه گرفته شود.

 ارسال شده: ساعت: 9:05

کلمات کلیدی: قشم ، هتل پنج ستاره‌ ، اسفندیار حیدری‌پور ،

برچسب‌ها: شهرستان‌ها
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت