December 18, 2018 - ، ساعت 21:29
 
 
سفرهای درمانی از استان به سایر استان‌ها احساس نشود


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، بندرخیمر، حاجی‌آباد و ابوموسی با بیان اینکه در حوزه درمانی (استان) کماکان گلایه‌هایی وجود دارد، گفت: باید طوری در این حوزه برنامه‌ریزی کرد که نیاز به سفرهای درمانی از استان به سایر استان‌های احساس نشود.

حسین هاشمی تختی در جمع دانشجویان پزشكی بندرعباس، اظهار کرد: امروز مقوله سلامت در کنار مقوله امنیت از اصلی‌ترین نیازهای انسانی و اجتماعی است که دولت‌ها و حاکمیت‌ها نیز طی دهه‌های اخیر در سراسر جهان توجهی اساسی به آن معطوف داشته‌اند که در این میان نقش فارغ‌التحصیلان رشته‌های پزشکی و سلامت کلیدی است.

وی با بیان اینکه هر جا که سلامتی افراد از دست می‌رود، چالش‌های زیستی و معیشی زیاد می‌شود، ابراز امیدواری کرد: فارغ‌التحصیلان حاضر در مراسم بتوانند با تمام توان و انگیزه در حوزه سلامت، منافع عمومی را در راس فعالیت‌های خود قرار دهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مردم توقع زیادی از چهره های فرهیخته به ویژه اطبا و پزشکان دارند، افزود: در حال حاضر گلایه‌های زیادی از وضعیت درمانی و پزشکی استان وجود دارد که ما بر این عقیده‌ایم که این رویه با ورود نیروی انسانی باانگیزه و ماندگار قابل حل خواهد بود.

وی اضافه کرد: حوزه پزشکی و سیاست در حوزه‌هایی همانند تشخیص درد مشترکاتی دارند که هر دو حوزه نیازمند تشخیص نکات دقیق درد و چالش برای درمان هستیم.ارسال شده: ساعت: 8:18

کلمات کلیدی: حسین هاشمی تختی ، جمع دانشجویان پزشكی

برچسب‌ها: سیاست
 
 
در جلسه جبهه متحد اصولگرایان چه گذشت

حضور 50 نفر ازمعتمدین هرمزگانی درمعارفه هاشمی تختی

مقاومت بوشهرآنها را به سمت هرمزگان سوق داد

پیام تقدیر هاشمی تختی از حماسه حضور مردم

برای حل مشکلات هرمزگان همدل هستیم