November 19, 2018 - ، ساعت 06:41
 
 
عملیات احداث تقاطع غیر همسطح روستای دهنو بخش قلعه قاضی شهرستان بندرعباس آغاز شد


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتبار اختصاص یافته به پروژه‌ «زیرگذر قلعه‌قاضی و دهنو» گفت: بهره‌برداری از این پروژه‌،‌شاخص ایمنی راه های شهرستان بندرعباس را در حد قابل توجهی ارتقا می‌بخشد.

حسین هاشمی تختی‌در نشست با بخشداران و روسای شورای بخش‌های قلعه‌قاضی و تخت و امام جمعه قلعه قاضی ، که پیرامون راه‌ها و محورهای مواصلاتی بخش قلعه قاضی وتخت وهمچنین تقاطع غیرهمسطح روستای دهنو به قلعه قاضی و تخت در اداره کل راهداری و حمل و نقل با حضور مدیر کل و معاونان این مجموعه برگزار شد، اظهار داشت: زیرگذر منتهی به قلعه‌قاضی و دهنو و محور جدید بندرعباس به میناب یکی از دغدغه‌های ما در حوزه راه‌های مواصلاتی در شهرستان بندرعباس  است که با همکاری‌های صورت گرفته شاهد گشایش‌هایی در این دو مبحث به ویژه زیرگذر دهنو و قلعه‌قاضی هستیم.

وی اضافه کرد: به دلیل عدم اصلاح نقاط حادثه خیز در بخش قلعه قاضی و تخت متاسفانه همواره شاهد بروز حوادثی دلخراش هستیم که در این راه نیازمند توجه و عزم ویژه هستیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: شرایط خوبی در حوزه هماهنگی و همدلی بین نمایندگان حوزه انتخابیه بندرعباس و مسئولان اجرایی استان شاهد هستیم که با این ظرفیت می توان بسیاری از مشکلات را با سرعت بیشتر رفع و رجوع کرد.

حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شوراس اسلامی در پایان همچنین از توجه و پیگیری مدیر کل راهداری و حمل و نقل و پایانه های استان نیز قدردانی کرد و افزود: مدیریت ارشد این دستگاه علی‌رغم محدودیت‌های اعتباری با درک صحیح از وضعیت تقاطع مدنظر همکاری و مساعدت خوبی را در موضوع داشته‌اند که در نوع خود قابل تقدیر است.

عملیات مرحله اجرایی پروژه زیرگذر قلعه قاضی و دهنو شهرستان بندرعباس دیروز دوشنبه باحضور استاندار ومسئولین مربوطه به طور رسمی آغاز شد.ارسال شده: ساعت: 8:04

کلمات کلیدی: حسین هاشمی تختی‌ ، نشست با بخشداران ، روسای شورای ، بخش‌های قلعه‌قاضی ، تخت

برچسب‌ها: سیاست
 
 
اهالی کشتی از خدمات «هادی مفضل» تجلیل کردند

«پارسیان» میزبان هشتمین دوره مربیگری آسیا ویژن هرمزگان

عریض ترین تختال کشور در فولاد هرمزگان تولید شد

تعطیلی دوهفته‌ای لیگ دسته دوم فوتبال کشور

در جلسه جبهه متحد اصولگرایان چه گذشت