November 21, 2018 - ، ساعت 06:01
 
 
اظهارات عضو کمیسیون عمران مجلس


صبح ساحل ، سیاسی - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: هدف برنامه های توسعه ای بهداشت و درمان در هرمزگان، باید رسیدن به میانگین کشوری باشد.

حسین هاشمی تختی در مجمع سلامت شهرستان بندرعباس، با بیان اینکه هرمزگان از نظر زیرساخت های بهداشتی و درمانی وضعیت خوبی ندارد، اظهار داشت: البته باید این را پذیرفت که به کمک همه دست اندرکاران این حوزه شاهد توسعه مناسبی در این سال ها بوده ایم.

وی افزود: علی رغم اینکه در بعد ملی انواع و اقسام لقب ها از جمله پایتخت اقتصادی و قطب انرژی و ... به استان داده می شود، اما زمانی که بحث بیان نیازها پیش می آید آنگونه که باید در مرکز به استان در باب تامین اعتبارات توجه لازم نمی شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: باید همه دست به دست هم بدهیم و خود را به استانداردهای ملی در حوزه بهداشت و درمان نزدیک کنیم.

هاشمی تختی افزود: مصوبات خوبی در جریان سفر ریاست جمهوری که با هماهنگی و مساعدت استانداری و نمایندگان استان تدوین شده بود به تصویب رسید که ماحصل آن در آینده می تواند منجر به بهبود وضعیت کلی بهداشت و درمان استان شود.

وی افزود: از آنجایی که بیمارستان شهید محمدی پیشانی و ویترین حوزه بهداشت و درمان هرمزگان است باید به این بیمارستان با توجه به تعدد مراجعات نگاهی ویژه داشته باشیم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نباید فراموش کرد که افزایش بهداشت در اقصی نقاط استان که نقش سفیران سلامت نیز در آن بسیار چشمگیر است، بر سلامت مردم، امر درمان و کاهش مراجعات به مراکز درمانی، غیرقابل چشم پوشی است.ارسال شده: ساعت: 8:02

کلمات کلیدی: حسین هاشمی تختی ، برنامه های توسعه ای ، بهداشت و درمان

برچسب‌ها: سیاست
 
 
گلایه های مردم از عدم راه اندازی خانه های بهداشت در روستاهای سندرک

در جلسه جبهه متحد اصولگرایان چه گذشت

کاهش 30 درصدی بیماری های اسهالی در رودان

حضور 50 نفر ازمعتمدین هرمزگانی درمعارفه هاشمی تختی

توقیف بیش از 5هزار آبمیوه غیر بهداشتی در حاجی آباد