November 19, 2018 - ، ساعت 06:42
 
 
یک مسوول خبر داد:
آزاد سازی محدوده‌های معدنی در هرمزگان


صبح ساحل ، اقتصادی - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان از آزاد سازی محدوده‌های معدنی در استان خبر داد.

ابراهیم سعدینی گفت:در اجرای دستورالعمل ابلاغی وزارت متبوع، مرحله سوم آزاد سازی محدوده های اکتشافی در بیست و پنجم شهریور ماه سال جاری راس ساعت 10 صبح و همزمان با سراسر کشور آزاد می گردند.

وی افزود : محدوده های معدنی مشمول آزاد سازی در استان هرمزگان بیش از 70 محدوده بوده که به صورت قرمز رنگ در سامانه اینترنتی کاداستر معادن به آدرس ww.cadastre.mimt.gov.ir درج و متقاضیان فعالیت و سرمایه گذاری در عرصه های معدنی می توانند از ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 25 شهریور ماه نسبت به ثبت درخواست و پیگیری های بعدی اقدام نمایند.

ابراهیم سعدینی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان در ادامه افزود: هر گونه ثبت محدوده اکتشافی براساس مفاد قانون معادن و آئین نامه اجرایی مربوطه بوده و متقاضیان می توانند پس از ثبت نام در سامانه کاداستر معادن و اخذ گواهینامه صلاحیت فنی و مالی از سازمان نظام مهندسی معدن ، متناسب با امتیاز اخذ شده نسبت به ثبت محدوده در گروه های معدنی تعریف شده در قانون معادن اقدام لازم بعمل آورند.ارسال شده: ساعت: 8:02

کلمات کلیدی: ابراهیم سعدینی ، آزاد سازی ، محدوده‌های معدنی

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
برای آزادی زندانیان غیرعمد 63میلیارد ریال کمک خیران نیاز است

جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشکده فنی و حرفه ای سما بندرعباس

وجود 19نوع ماده معدنی در معادن استان هرمزگان

فعالیت واحدهای معدنی هرمزگان نیاز به مجوز محیط زیست دارد

آزادسازی سهام عدالت تا پایان تابستان تعیین تکلیف می‌شود