January 16, 2019 - ، ساعت 05:19
 
 
لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور
آذرخـــش بنـــدرعباس در ســــاوه بــازی مــی‌کند


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی :هفته دهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز پنج شنبه ۲۲ و جمعه ۲۳ شهریور برگزار خواهد شد. ‌

دو بازی گیتی پسند اصفهان و  ارژن شیراز که در سالن پیروزی اصفهان  با داوری  علیرضا رمضانی، مجتبی بختیاریان،میلاد امیری ، رضا کیامنش و نظارت داوری  هرمز مشفق‌و بازی شهرداری ساوه و  شهروند ساری که در سالن فجرساوه با قصاوت  داوران ولی صفارها، میلاد حمزه، علی حاتمی و  هادی ترابی و ناظر داوری حسین شاهمرادی در روز پنج شنبه برگزار خواهد شد .

 سایر دیدارهای  هفته دهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور فردا جمعه بیست وسوم انجام می شود و  تیم آذرخش بندرعباس تنها نماینده هرمزگان در این رقابت ها به ساوه می رود تا با نماینده این شهر دیدار کند. 

آذرخش در  هفته نهم در سالن فجر بندرعباس با نتيجه ٣ بر يک تیم مقاومت قرچک را شكست داد.

شاگردان عباس روزپیکر در تیم آذرخش این هفته مقابل سن ایچ در سالن فجر ساوه بازی خواهند . سن ایچ ساوه تیم دست و پا بسته ای نیست .

این تیم از ۹ بازی قبل خود صاحب ۴ برد، ۲ مساوی و ۳ باخت است و با کسب ۱۴ امتیاز در مکان هفتم  جدول رده بندی ایستاده است و با پیروز مقابل نماینده هرمزگان می تواند چندین رده در جدول بالاتر بیاید. آذرخش بندرعباس هم از ۹ بازی قبل خود   با سه برد،دو مساوی و چهار باخت با یازده امتیاز در مکان دهم قرار گرفته است .‌

داوران این بازی  ولی صفارها، میلاد حمزه، علی حاتمی و  هادی ترابی هستند و ناظر داوری هم عباس رنجی است . 

سوهان محمد سیمای قم  میزبان اهورا بهبهان در سالن شهید حیدریان قم می باشد. 

در این دیدار که عباس بهروش ناظر داوری است داوران 

حسین وحدتی، زیاد فروتن، ولی ا… رضایی و یوسف افضلی قصاوت آن را بر عهده دارتد. 

مقاومت قرچک  در خانه با مس سونگون در سالن هفتم تیر قرچک دیدار می کند. ابراهیم مهرابی افشار، حمید رضا قدسی راغب، بهنام نبی پور و مصطفی زینی داوران  و جم تاج مهجور هم ناظر داوری است. 

مقاومت البرز با حفاری خوزستان در سالن انقلاب کرج دیدار خواهد کرد.  داوران این بازی  کمال بایزیدی، وحید سکوتی، مصطفی کرد و مسعود شفیعی و عباس دهقانپور هم بر کار داوران نظارت خواهد کرد.  

فرش آرای مشهد در خانه از تیم  پارسیان شهرقدس در سالن شهید بهشتی مشهد پذیرایی می کند. داوران این دیدار عبدالرحیم محمدی،احسان سبزواری، علی زنگنه و  اسماعیل دولت یاری هستند و محمد فرجی هم ناظر داوری است.

مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور با شرکت ۱۴ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود و در پایان تیم های اول تا هشتم به مرحله پلی آف صعود می کنند.

 بهترین های هفته نهم 

 بازیکن آذرخش در جمع برترین ها 

تیم مس سونگون به عنوان بهترین تیم هفته نهم لیگ برتر مشخص شد.

 همچون هفته های گذشته بهترین های لیگ برتر با کمک کارشناسان انتخاب شدند. بر این اساس بهترین های هفته نهم لیگ برتر به شرح زیر می باشد.  

تیم برتر هفته: مس سونگون

مربی برتر هفته:محمد اسماعیل پور(شهروند ساری)

داور برتر هفته:علی مرادیان(ارژن شیراز-شهرداری ساوه)

تیم منتخب هفته:علیرضا صدیق(شهرداری ساوه) مراد 

ناظری (شهروند ساری) علی عابدین (آذرخش بندرعباس) فرهادفخیم (مس سونگون) میثم خیام(مقاومت البرز)ارسال شده: ساعت: 7:59

کلمات کلیدی: هفته دهم لیگ برتر ، فوتسال ، پنج شنبه ۲۲ ، جمعه ۲۳ شهریور

برچسب‌ها: ورزش
 
 
«منطقه ویژه» در کوره «فولاد هرمزگان» ذوب شد

بلاتکلیفی تنها نماینده فوتسال آقایان هرمزگان درکشور

امتیاز فوتسال «بنیاد مسکن» در آستانه انحلال

تیم فاطمیه قهرمان لیگ فوتسال محلات شد

قهرمانی آموزش وپرورش درفوتسال کارمندان