November 21, 2018 - ، ساعت 05:27
 
 
با حضور استاندار هرمزگان
سالن ورزشی پُشته ایسین مورد بهربرداری قرار گرفت


صبح ساحل ، ورزشی - طی مراسمی با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان ،احمدمرادی رییس مجمع نمایندگان استان،حسین هاشمی تختی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، مدرس معاونت عمرانی استانداری ،دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان ،پویافر فرماندار بندعباس وجمعی از مسئولین سالن ورزشی پشته ایسین بندرعباس افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان اظهار داشت: با حمایت های مقام عالی وزارت  ،  همتی استاندار هرمزگان و پیگیری های احمدمرادی رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان وتلاش های همکاران بنده در دفتر فنی مهندسی اداره کل این سالن ورزشی چندمنظوره در زمینی به مساحت 2هزار متر مربع وبا زیر بنای 1هزار متر و با ظرفیت 600نفر تماشاگر جهت رشته های والیبال ،بستکبال،هندبال،فوتسال ورزش های رزمی به طور جداگانه مورد استفاده خانم ها و آقایان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: با افتتاح این سالن به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و در دولت تدبیر وامید این هفتادمین پروژه ورزشی شامل سالن های ورزشی چندمنظوره ،استخرشنا،زمین چمن مصنوعی و طبیعی و زمین های فوتبال محلات در 13شهرستان استان می باشد که با هزینه ای افزون بر40میلیارد تومان از اعتبارات ملی،استانی و وزارت نفت احداث شده است که در طول تاریخ ورزش استان سابقه ندارد و در مدت5سال 70پروژه  ورزشی مورد بهره برداری قرارگیرد.

 احمد مرادی و حسین هاشمی تختی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی پیرامون نقش و اهمیت ورزش در سلامتی جسم و روح و پیگیری هایی که در زمینه  توسعه  زیر ساخت های ورزشی انجام داده اند و نقش ورزش در پرکردن اوقات فراغت جوانان مطالبی بیان نمودند و از تلاش های دانشور مدیر کل تشکر و قدردانی نمودند.

همتی استاندار هرمزگان ضمن تشکر از تلاش هاو پیگیری های دانشور متولی ورزش استاان اظهارداشت:در دولت تدبیر و امید کارهای زیادی صورت گرفته است و در مدت 5سال دولت  روحانی که مدیرکل ورزش وجوانان استان هم بیان نمودند:  بیش از70مکان و فضای ورزشی در استان هرمزگان احداث شده است تا جوانان بتوانند اوقات فراغت را سپری نمایند.

استاندار هرمزگان افزود: ما به ورزش علاقه و نگاه ویژه ای داریم وتا جایی که بتوانیم به دستگاه ورزشی استان کمک خواهیم نمود.ارسال شده: ساعت: 7:59

کلمات کلیدی: افتتاح و مورد بهره برداری ، سالن ورزشی ، پشته ایسین بندرعباس

برچسب‌ها: ورزش
 
 
بهره برداری از چهار طرح عمرانی در شهرستان بندرعباس

دختران بندرلنگه جام قهرمانی را در خانه حفظ کردند

اهالی گوهران ماهواره خود را آتش زدند

سالن ورزشی سام و زال به سرانجام می‌رسد

بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی