December 18, 2018 - ، ساعت 21:55
 
 
سنگ اندازی برخی از آقایان در راه استخدام نیروهای بومی


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده بندرعباس، قشم، خمیر، حاجی آباد و ابوموسی گفت: برخی ها کماکان در راه  اجرای قانون استخدام نیروهای بومی و ماندگار در صنایع و بنگاه های بزرگ سنگ اندازی می کنند. 

حسین هاشمی تختی با اشاره به وظایف اصلی و اساسی نمایندگان اظهار کرد: قانونگذاری و نظارت بر اجرای حسن اجرای قوانین مهمترین وظایف نمایندگان است.

وی افزود: در اغلب خانواده های ساکن استان یکی دو تا جوان بدون شغل داریم که در همین راستا طی قانون برنامه توسعه موفق شده ایم قوانینی را به تصویب برسانیم که بنگاه های تولیدی و اقتصادی بزرگ 50 درصد از نیروهای خود را از نیروهای بومی و ماندگار در استان جذب کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: تاثیرات برخی از قوانین بر زندگی مردم، زمانبر است که باید گفت تاثیرات قانون جذب 50 درصدی نیروهای مذکور، می تواند در سال های آینده بر زندگی مردم استان دیده شود.

وی افزود: این درست نیست که در یک پالایشگاه از هفت هزار نیروی به کار گرفته شده تنها 500 نفر از نیروهای بومی و ساکن استان باشد و سایر نیروهایش را از مناطقی دیگر جذب کند در حالی که نیروی متخصص مورد نیاز در استان برای فعالیت های اینچنینی وجود دارد.ارسال شده: ساعت: 8:02

کلمات کلیدی: حسین هاشمی تختی ، قانونگذاری ، نظارت ، مهمترین وظایف نمایندگان

برچسب‌ها: سیاست
 
 
در جلسه جبهه متحد اصولگرایان چه گذشت

بیش از 8 تن مرغ منجمد در بندرعباس معدوم شد

بر سر منافع استان با هیچ کس معامله نمی کنم

برگزاری همایش« ارتقاء سلامت اداری، بستر تولید ملی، حمایت از کار وسرمایه ایرانی» در بندرعباس

دفتر آگهی نامه تبلیغاتی«راما» پلمب شد