October 23, 2018 - ، ساعت 03:35
 
 
از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام شد
برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته دوم


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رئیسی  :کمیته مسابقات برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.‏

از سوی  سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه  هفته چهارم تا هفتم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد. 

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس تنها نماینده هرمزگان در رقابت ها لیگ دسته دوم از دو دیدار خود یک شکست و یک باخت در کارنامه دارد. 

شاگردان آرش برهانی در تیم شهرداری بندرعباس در هفته سوم فردا دوشنبه دوم مهر مهمان تیم صبا قم هستند که این بازی به دلیل عدم حضور تیم صبا در دو بازی قبل خودش و کنار گذاشتن این تیم از مسابقات برگزار نخواهد شد. 

فصل جدید مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه چهارده تیمی برگزار می‌شود.

نماینده بندرعباس که چهارمین فصل حضور خود را در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تجربه مى کند در گروه دوم با تیم های استقلال رامشیر ، جهاد نصر سیرجان ، مس شهر بابک ، پاس همدان ، بعثت کرمانشاه ، نیروی زمینی تهران ، خیبر خرم آباد ، شهدای بابلسر ، نفت امیدیه ، شهرداری فومن ، نفت و گاز گچساران، صبای قم و پرسپولیس گناوه هم گروه است.

در گروه الف نیز تیم های داماش گیلان، اتحاد کامیاران ، چوکا تالش ، شهرداری بم ، مس نوین کرمان ، استقلال اهواز ، کاسپین قزوین ، شهرداری همدان ، فولاد نوین اهواز ، مقاومت تهران ، سردار بوکان ، ایرانجوان بوشهر ، راه آهن تهران و خوشه طلایی ساوه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در پایان این بازی ها تیم های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور صعود می کنند.

تیم های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

ضمن این که دو تیم انتهای جدولی هر گروه نیز به رقابت‌های لیگ دسته سوم سقوط خواهند کرد.

برنامه هفته چهارم تا هفتم این رقابت ها بدین شرح می‌باشد:

 هفته چهارم - شنبه ۷ مهر ۹۷‏

مقاومت تهران - استقلال اهواز - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه عطر سیب باقر شهر

داماش گیلانیان - مس نوین کرمان - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه عضدی ‏ رشت ‏

 یکشنبه ۸ مهر ۹۷‏ 

 شهرداری بم - چوکا تالش- ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه فجر بم ‏

کاسپین قزوین -‌ شهرداری همدان- ساعت ۱۵:۴۵  ورزشگاه سردار آزادگان ‏قزوین ‏

پاس همدان - نفت وگازگچساران - ساعت ۱۶ ورزشگاه قدس ‏ همدان

فولادنوین اهواز - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۶  ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز ‏

دوشنبه ۹ مهر ۹۷‏

شهرداری بندرعباس - خیبرخرم آباد - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه خلیج فارس ‏ بندر عباس 

شهدا بابلسر - پرسپولیس گناوه - ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه علیزاده ‏ بابلسر

مس شهربابک - شهرداری فومن - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه شهدای مس ‏ شهر بابک

نیروی زمینی تهران -نفت امیدیه - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه شهدای نزاجا ‏ تهران

بعثت کرمانشاه - جهادنصر سیرجان - ساعت ۱۵:۴۵  ورزشگاه انقلاب کرمانشاه ‏

ایرانجوان بوشهر - سردار بوکان - ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه بهشتی بوشهر

 هفته پنجم - یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷‏ 

مس نوین کرمان - خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۵  ورزشگاه شهرداری ‏ کرمان ‏

اتحاد کامیاران - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۵:۴۵  ورزشگاه آزادی ‏ کامیاران

استقلال اهواز - شهرداری بم ‏- ساعت ۱۵:۴۵ ورزشگاه تختی اهواز

نفت وگازگچساران - شهدا بابلسر - ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدای نفت ‏ گچساران ‏

دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷

جهادنصر سیرجان - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه تختی سیرجان

شهرداری فومن - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه آزادی ‏ فومن

خیبرخرم آباد - استقلال رامشیر ‏- ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه تختی ۱ ‏ خرم آباد

پرسپولیس گناوه - نیروزمینی تهران ‏- ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه سراجی گناوه ‏

سردار بوکان - کاسپین قزوین‏ - ساعت ۱۵:۴۵  ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

نفت امیدیه - مس شهربابک‏ - ساعت ۱۵:۴۵  ورزشگاه شهدای نفت ‏ امیدیه ‏

چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷‏‏

چوکا تالش - داماش گیلانیان‏ - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه  پوریای ولی ‏ تالش

شهرداری همدان - مقاومت تهران‏ - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه  قدس ‏ همدان

 هفته ششم - یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷‏ 

شهرداری بم - شهرداری همدان - ساعت ۱۵  ورزشگاه فجر بم ‏

خوشه طلایی ساوه - چوکا تالش - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه چمران ‏ ساوه ‏

اتحاد کامیاران - سردار بوکان‏ - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه  آزادی ‏ کامیاران ‏

فولادنوین اهواز - مس نوین کرمان‏ - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز ‏

دوشنبه۲۳ مهر ۹۷‏

شهرداری بندرعباس - شهرداری فومن - ساعت ۱۵  ورزشگاه خلیج فارس ‏ بندرعباس ‏

مس شهربابک - پرسپولیس گناوه - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه شهدای مس ‏ شهر بابک ‏

نیروی زمینی تهران - شهدا بابلسر - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه شهدای نزاجا ‏ تهران ‏

مقاومت تهران - کاسپین قزوین - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه عطر سیب ‏باقرشهر

داماش گیلانیان - استقلال اهواز - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه عضدی ‏رشت

پاس همدان - خیبرخرم آباد‏- ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه  قدس ‏ همدان ‏

بعثت کرمانشاه - نفت امیدیه‏ - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه  انقلاب ‏ کرمانشاه 

 استقلال رامشیر - جهادنصر سیرجان‏ - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه  تختی ‏ رامشیر

 هفته هفتم - یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷‏ 

مس نوین کرمان - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۴:۴۵  ورزشگاه شهرداری کرمان 

چوکا تالش - فولادنوین اهواز - ساعت ۱۵:۱۵  ورزشگاه پوریای ولی تالش

استقلال اهواز -‌ خوشه طلایی ساوه‏ - ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه تختی ‏اهواز

نفت وگازگچساران - نیروزمینی تهران‏ - ساعت ۱۵:۴۵  ورزشگاه  شهدای نفت ‏ گچساران 

دوشنبه ۳۰ مهرماه ۹۷

جهادنصر سیرجان - پاس همدان‏ - ساعت ۱۵ ورزشگاه  تختی ‏ سیرجان ‏ 

شهدا بابلسر - مس شهربابک‏ - ساعت ۱۵ ورزشگاه علیزاده ‏بابلسر

شهرداری فومن - استقلال رامشیر‏ - ساعت ۱۵ ورزشگاه آزادی فومن

پرسپولیس گناوه - بعثت کرمانشاه‏ - ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه سراجی ‏گناوه

نفت امیدیه - شهرداری بندرعباس‏ - ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه شهدای نفت ‏ امیدیه 

نفت امیدیه - شهرداری بندرعباس‏ - ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه شهدای نفت ‏ امیدیه 

شهرداری همدان - داماش گیلان ‏- هفته هفتم - ورزشگاه قدس ‏همدان

 ‏سردار بوکان - مقاومت تهران ‏- هفته هفتم - استادیوم خاتم الانبیاء بوکان



ارسال شده: ساعت: 8:02

کلمات کلیدی: کمیته مسابقات ، برنامه هفته چهارم ، تا هفتم لیگ ، دسته دوم فوتبال

برچسب‌ها: ورزش
 
 
عباس سرخاب با منطقه ویژه همچنان در حسرت پیروزی

حمله ورشدن بازیکن به داوربازی را به تعطیلی کشاند

«استقلال بندرلنگه»،« تختی میناب» و«ملوان بندرعباس» صدرنشین گروه خود شدند

«ملوان بندرعباس» صدرنشینی را از دست داد

« استقلال بندرلنگه» باخت « البدر نوین» صدرنشین شد