December 14, 2018 - ، ساعت 17:09
 
 
لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور
خلیج‌فارس میناب در ورزشگاه شهید امینى به مصاف بافق یزد می رود


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی :مرحله نخست زیر گروه لیگ دسته سوم  فوتبال باشگاه هاى کشور از  امروز سه شنبه  سوم مهرماه آغاز می شود .

در هفته نخست این رقابت ها تنها نماینده هرمزگان تیم خلیج‌فارس میناب در ورزشگاه شهید امینى این شهر میزبان تیم بافق یزد است.

نماینده استان در گروه پنجم این رقابت ها با تیم های  فاروق مرودشت، کارا شیراز،شهید رضایی فیروزآباد، ذوالفقار کاشان، صفاهان اصفهان، آدران یزد، فولاد یزد، آلومینیوم هرمزگان، شهربابک کرمان، فولاد بردسیر کرمان، وحدت زاهدان، کیشوند جوان کیش   رقابت خواهد کرد.

تیم گامرون هرمزگان که سال گذشته جاى آلومینیوم در مرحله نهایى لیگ دسته سوم فوتبال کشور حضور داشت و به مرحله پایین تر سقوط کرد از حضور در این پیکارها انصراف داد. 

در سایر دیدارهای گرروه پنجم امروز نمایند کرمان با فولاد بردسیر بازی خواهد کرد.

شهدای کوشک بیدک میزبان فاروق مرودشت می باشد و ذوالفقار کاشان با کیشوند جوان کیش بازی خواهد کرد. 

مرحله نخست این مسابقات با حضور 65 تیم در پنج گروه 13 تیمی برگزار می‌شود که تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نهایی لیگ 3 صعود می‌کنند، تیم‌های سوم و چهارم هر گروه در مرحله نهایی فصل آینده باقی خواهند ماند و تیم‌های پنجم تا سیزدهم نیز به لیگ‌های استان‌های مربوطه سقوط خواهند کرد.

گروه بندی مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران بدین ترتیب است که در گروه اول  تیم های آلتون تهران، امید حسن آباد، مقاومت نوین تهران، کاسپین بابل‎، شهرداری فریدونکنار، پاس مشهد، صنعت مشهد، جندی شاپور دزفول، شاه جهان اسفراین، اریا سنگسر، دارایی گز، شهرداری بیرجند و مقاومت البرز‎ ،در ‎ 

گروه دوم تیم های یاران شیخ رحیمی شهرری، آرش شهرری، داماش تهران، شهدای ماکران میاندورد، شهرداری نوشهر، سپهر سبز تبریز، آذر کوثر تبریز، پرواز زنجان، آریا مینو خرمدره، ‏گرمی اردبیل، شهرداری آستارا، سفیر نوین آبیک، مقاوم فجر البرز‎ ، در گروه سوم تیم های کیمیا فرآیند تهران، شهید کلهر شهریار، شهاب تهران، پرسپولیس نوین دزفول، استقلال شوش، استقلال ملاثانی، تربیت سقز، شهرستان قروه، ‏گرین کشاورز نهاوند، ذوب فلزات همدان، کاویان نقده، سولدوز نقده، شهید کاظمی‎ کرج و در گروه چهار‎م هم تیم های  استقلال ماهشهر، جنوب باغملک، پرسپولیس گناوه، دالاهو کرمانشاه، شاهین بندر عامری بوشهر، سپاهان خورموج، موسسه دانا یاسوج، ابوذر باشت، بهزیستی لرستان، ‏شاهین لردگان، منصور ساوه، شهدای چوار 69 ایلام باهم به رقابت خواهند پرداخت. 



ارسال شده: ساعت: 8:41

کلمات کلیدی: مرحله نخست زیر گروه ، لیگ دسته سوم فوتبال ، سه شنبه سوم مهرماه

برچسب‌ها: ورزش
 
 
گامرون بندرعباس و خلیج فارس میناب در گروه پنجم قرار گرفتند