December 19, 2018 - ، ساعت 00:54
 
 
استقبال استاندار هرمزگان از تاسیس اندیشکده‌های راهبردی بسیج اساتید


صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان از راه‌اندازی اندیشکده‌های راهبردی بسیج اساتید که برای حلّ مشکلات کشور راه اندازی شده استقبال کرد و اهداف آن را کاملاً منطبق با نیاز کشور دانست.

به گزارش فارس،  اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید کشور که این روزها برای حل مشکلات کشور از طریق  اندیشکده‌های راهبردی به استان‌های مختلف سفر می کنند در سفر اخیر خود به هرمزگان با استاندار این استان دیدار و گفت وگو کردند.

فریدون همتی استاندار استان هرمزگان در این دیدار ضمن خیرمقدم به اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید کشور، راه حلّ برون رفت از مشکلات کشور را تفکر بسیج و حرکت جهادی دانست.

همتی ضمن ابراز خرسندی از ارتباط خوب استادان بسیجی هرمزگان به مجموعه اجرایی استان گفت: مسئله شناسی و شناخت درست مسائل فاکتور مهمی در مدیریت است و ما امیدواریم با کمک علمی و تخصصی استادان دغدغه‌مند بتوانیم حلّ مشکلات استان را به مردم منطقه هدیه کنیم.

استاندار هرمزگان راه‌اندازی ۳ اندیشکده در این استان در گام نخست را ناشی از درک درست و دقیق استادان دانشگاه از مشکلات استان دانست و گفت: دسترسی به دریا باید آسان، ارزان، سهل و در دسترس باشد.

ظرفیت دریا در این استان و نوار ساحلی قابلیت ارزآوری و استفاده از ظرفیت توریسم داخلی و خارجی را دارد.

وی گفت:  استفاده از فراورده‌های دریایی مانند ماهی و میگو، توجه به ظرفیت توریسم و ویلاسازی، توجه به تفریحات دریایی، تکمیل خط ریل دوخطه تهران به بندرعباس برای کاهش زمان سفر به هرمزگان، توجه به نما و مبلمان شهری و ... از ضرورتهای تبدیل شدن این منطقه به منطقه توریستی است.همتی در حوزه اجتماعی گفت: توجه به آسیبهای اجتماعی نیز از نیازهای جدی ماست که بسیج اساتید می‌تواند کمک‌کار ما باشد.

وی ضمن دعوت از مسئولان بسیج اساتید برای حضور در کارگروه‌های تخصصی استان گفت: این کارهایی که گوشه‌هایی از آنها بیان شد جزو کارهای برزمین‌مانده ماست که نیاز کمک استادان بسیجی است.

دیدار با آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس و همچنین یدار با سردار ترابی فرمانده سپاه استان هرمزگان از برنامه‌های دیگری بود که قبل از این دیدار انجام شد.ارسال شده: ساعت: 7:57

کلمات کلیدی: استاندار هرمزگان ، راه‌اندازی اندیشکده‌های ، راهبردی بسیج اساتید

برچسب‌ها: سیاست
 
 
بندرعباس نقطه آغاز مراودات تجاری هرمزگان و بندر مرسین ترکیه

استاندار هرمزگان: گران خریدن توجیهی بر گرانفروشی نیست

رییس جمهور در یکصدمین سفر استانی خود به هرمزگان می آید

آغاز ساماندهی خور گورسوزان

از تلاشگران سفرهای دریایی نوروز91تجلیل شد