December 19, 2018 - ، ساعت 09:17
 
 
امام جمعه بندرعباس:
استکبار احساس خطر می‌کند


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت:دانشگاه‌ها معماران اصلی کشور هستند که می‌توانند با تربیت نیروی انقلابی، توانمند و متعهد، کشور را در رسیدن به اهداف خود یاری رساند.

به گزارش ایسنا،آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی با تأکید بر لزوم تبیین خدمات و جایگاه واقعی دانشگاه‌ها در بین مردم جامعه عنوان كرد: دانشگاه‌ها معماران اصلی کشور هستند که می‌توانند با تربیت نیروی انقلابی، توانمند و متعهد، کشور را در رسیدن به اهداف خود یاری رساند.

وى افزود: انقلاب اسلامی توانسته به برکت خون شهدا، اندیشه‌های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب و لبیک و ایستادگی ملت در برابر استکبار در اوج اقتدار و امنیت قرار گیرد.

امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به تفاوت‌های حوزه‌های مختلف در دوران قبل و بعد از انقلاب افزود بيان كرد: امروز اقتدار کشور به حدی است که استکبار نسبت به خودش احساس خطر می‌کند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی در خصوص مشکلات و موانع امروز کشور ادامه داد: اين موضوع به علت عدم شناخت کشور و مسئله فرهنگی است و بسیاری از مشکلات ریشه در داخل کشور دارد و باید با اصلاح ساختار و فرهنگ‌سازی آن را رفع کنیم.  

وی اظهار كرد: باید از دانشگاه به‌عنوان مدیریت عقلانی جامعه یادکرد و دانشگاه‌ها و مراکز علمی باید با خرد جمعی و هم‌اندیشی بتوانند با ارائه راهکارهای مناسب جامعه را در جهت سازندگی و پویایی سوق دهد.

نعیم آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در پایان با تأکید بر اینکه هر کاری باید علمی و اصولی پیش برود افزود: جذب و به‌کارگیری فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها در انجام امورات و اعتماد به نیروی جوان و کارآمد از دیگر وظایفی است که باید مسئولان به آن توجه داشته باشند.

همچنین نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان نیز در این مراسم با اشاره به خدمات شایان تجلیل نظام جمهوری اسلامی، عنوان كرد: این انقلاب برگرفته از باورهای مذهبی و ملی مردم و انقلاب زاییده اندیشه و خواسته ملت و تا زمانی که مردم پشتیبان این انقلاب باشند هیچ دشمنی توانایی مقابله با ما را نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام عباس تقوی با اشاره به اینکه این جلسات در استان بايد به‌طور مستمر تشكيل شود، بيان كرد: تبیین خدمات انقلاب وظیفه تک‌تک دانشگاهیان است که باید نسل به نسل به آیندگان منتقل شود تا نسل جوآن‌همواره برای شناخت دشمن دچار تردید و سردرگمی نشود.

وی افزود: ولایت‌فقیه به‌عنوان نقطه قوت نظام مردمی جمهوری اسلامی است که با شناخت به‌موقع اهداف دشمن، آنان را از رسیدن به اهداف شوم خود بازمی‌دارد و تا وقتی‌که ما پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم به کشور و نظام مردمی ما آسیب نخواهد رسید.

حجت‌الاسلام تقوی اظهار كرد: از همه روسای دانشگاه می‌خواهیم تا چهل سال خدمات این انقلاب را  در کنار دوران اسف‌بار طاغوت در کلاس‌های درس دانشگاهی برای نسل جوان بازگو کنند و از استقلال و امنیت موجود به نسل جوان و آیندگان درس فرهنگی و جوانمردی بدهند.ارسال شده: ساعت: 9:03

کلمات کلیدی: نماینده ولی‌فقیه ، تبیین خدمات ، جایگاه واقعی دانشگاه‌ها

برچسب‌ها: سیاست
 
 
امام جمعه بندعباس: مسوولان! مشکلات کشاورزان را حل کنید

از قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت استان هرمزگان

دومین همایش «وحدت و بیداری اسلامی» در بندرعباس برگزار می‌شود

با وعده های دروغین رای خود را خراب نکنیم

حضور حداکثری مردم