December 19, 2018 - ، ساعت 00:51
 
 
فردا برگزار می‌شود:
تجمع بزرگ بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) در بندرعباس


صبح ساحل ، سیاسی - همزمان با سراسر کشور تجمع بزرگ بسیج سپاهیان محمد رسول الله (۲) با هدف محرومیت زدایی در هرمزگان برگزار می‌شود.

این تجمع روز پنج شنبه ۱۲ مهرماه ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه در سالن دایمی نمایشگاه‌های بندرعباس واقع در سه راه جهانبار برگزار می‌شود.

در همین رابطه رئیس سازمان بسیج گفت : فردا شاهد تجمع 700هزار نفری بسیجیان در سراسر کشور خواهیم بود.

سردار غلامحسین غیب‌پرور در نشست خبری که با هدف تشریح مرحله دوم رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج (سپاهیان حضرت محمد رسول الله ۲) برگزار شد، با بیان اینکه این رزمایش از ۹ شهریور در تمام استانهای کشور آغاز شد و روز پایان آن نیز پنجشنبه ۱۲ مهرماه است، اظهار داشت: ما توانستیم به وعده خود عمل کنیم و بعد از یک ماه به مردم‌ گزارش می‌دهیم که در این مدت چه اتفاقاتی افتاد.

غیب‌پرور گفت: این رزمایش ۲ بخش داشت که بخش اول آن، رزمایش هزار گردان بیت المقدس در بیش از ۵۰۰ شهرستان در سپاه های استانی و بخش مهم دیگر رزمایش خدمت رسانی بسیج‌ بود.

وی افزود: در بخش خدمت رسانی بنا بود هفت هزار و چهارده گروه جهادی اعزام شوند اما در این یک ماه هشت هزار گروه خدمت رسان داوطلب به میدان آمدند و به خدمت رسانی مشغول شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به انجام ۱۹۷۳ پروژه در بخش عمرانی اشاره کرد و گفت: ۶۰ درصد از اعتبارات مورد نیاز نیز توسط مردم و خیرین تامین شد و مردم نشان دادند که علی رغم گرفتاری های معیشتی، در موضوع خیر و خدمت‌رسانی وارد عرصه می‌شوند.

غیب‌پرور ادامه داد: ما توانستیم قریب به ۱۶۸ هزار خدمت پزشکی ارایه دهیم که شامل ویزیت عمومی و تخصصی و دندانپزشکی و زنان و زایمان بود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش فرهنگی نیز ۲۶ هزار برنامه فرهنگی‌ و آموزشی انجام گرفت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین اظهار داشت: در بخش اقتصاد مقاومتی و واحدهای کوچک تولیدی، ظرف یک ماه گذشته ۱۱۸۷ پروژه مربوط به اقتصاد مقاومتی راه اندازی و ۳۶۲ هزار بسته معیشتی و نوشت افزار و بهداشتی و درمانی و جهیزیه توسط بسیجیان در سراسر کشور توزیع شد.

سردار غیب‌پرور افزود: ۳۲۷ تیم تخصصی از بسیج مهندسین و کشاورزی به سراسر کشور اعزام شدند و در بخش کارگری نیز ما «شیفت ایثار» را داشتیم.وی تصریح کرد: نزدیک به ۵۱ هزار کارگر بسیجی در ۵۶۲ کارخانه کشور حدود ۲۰۹ هزار ساعت کار رایگان انجام دادند .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در بخش بسیج کارمندی، در این یک ماه در ۱۰۸۷ محله و روستای کشور میز خدمت تشکیل شد که ۴۱۲۹ مدیر در آن فعالیت داشتند.

غیب‌پرور خاطرنشان کرد: بسیج اصناف طرحی را با عنوان «یک کاسب یک دانش آموز» در این یک ماه اجرا کرد یعنی هر بازاری تعهد کرد یک دانش آموز را تحت پوشش کیف و کفش و لوازم التحریر و... قرار دهد و ۵۳ هزار نفر از کسبه در آن مشارکت کردند و بیش از ۵ میلیارد تومان خدمات ارایه کردند.ارسال شده: ساعت: 8:20

کلمات کلیدی: همزمان با سراسر کشور ، تجمع بزرگ بسیج ، سپاهیان محمد رسول الله (۲) ، هدف محرومیت زدایی در هرمزگان

برچسب‌ها: سیاست
 
 
کارگاه های آموزشی طرح ملی تنیس روی میز

تجمع بزرگ بسیجیان بندرعباس

المپياد ورزشي درون مدرسه اي کشف استعداد برتر دانش آموزان

جشنواره فرهنگی ورزشی « دا » در پارسیان برگزار شد

راهپیمایی پرشور 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبارجهانی در هرمزگان