December 19, 2018 - ، ساعت 09:42
 
 
لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های ایران
شهرداری بندرعباس با صدرنشین بازی می‌کند


صبح ساحل ، ورزشی -  محمود رئیسی  :هفته بيست ويكم ليگ برتر فوتبال ساحلی  باشگاه‌های کشور فردا جمعه سیزدهم مهرماه برگزار خواهد شد.

 تیم شهرداری بندرعباس که چند هفته ای است خوب نتیجه می گیرد و حریفان خودرا با گل های زیاد شکست می دهد در این هفته به بوشهر خواهد رفت تا با صدرنشین فعلی لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران به رقابت بپردازد.

تیم بوشهری که دلش نمی خواهد در این بازی ببازد صدرنشینی را از دست دهد یقینا عرضه را بر شاگردان حمید رضایی پور در تیم شهرداری در تیم شهرداری بندرعباس تنگ خواهند کرد اما بازیکنان تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس همیشه در مقابل تیم های مدعی بسیار خوب بازی کرده اند و یقینا در این دیدار هم اجازه نخواهند داد که حریف بوشهری به راحتی امتیاز بگیرد. داوران این بازی حميد مقدم متين،ابراهيم‌كٌرد،علی شريفات و هاشم اميری هستند و ناظر داوری هم صالح خطيرنامنی است. 

در سایر دیدارهای این هفته شهرداری چابهار میزبان خزر رودسر است. این بازی را داوران حسين ركنی،مرتضی اكبری ، شهرياراسماعيل زاده و مهدی قربانفكر بر عهده دارند.

شهريارساری در خانه با گلساپوش يزد دیدار می کند. نوروز آرخی ،رسول پرسه،ناصردل افكار و مهران خليلی داوران و علی جاودان صالح هم ناظر داوری این مسابقه است.

 ايفا اردكان با شهرداری سمنان بازی می‌کند. این مسابقه را امير فالحی،سيامک سمولر،امين تيموری و عليرضا عبدی داوری خواهند کرد و ناظر داوری هم عليرضا طيارزاده است.

 شهدا چليچه میزبان ملوان بندرگز است . کار قضاوت این بازی برعهده داوران محسن تقی پور،محمود امان‌الهی، فريد مهدوی و هادی حسينی است و ناظر داوری هم محمدبنی مهدكيوانی می باشد‌. 

شهید جهان نژاديان آبادان در خانه از تیم پيام اردكان یزد پذیرایی خواهد کرد.داوران این بازی بهمن آزادگان،جوادفلاحی،محمدحسين مردانی و رسول كريم‌زاده و ناظر داوری هم الياس حسنی است. 

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس:

از داوری لطمات زیادی خوردیم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس  با اشاره به این که ما چهار بازی خود را به دلیل ناداوری‌های صورت گرفته واگذار کردیم، تصریح کرد: فیلم بازی‌ها موجود است و فدراسیون می‌تواند این فیلم‌ها را ببیند و قضاوت کند، اگر این اتفاقات نمی‌افتاد ما الآن در صدر جدول لیگ برتر قرار داشتیم.

حمید رضایی در باره بازی با پارس جنوبی بوشهر   گفت: نتیجه این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت است و پارس جنوبی را به قهرمانی و تیم ما را به جایگاه سوم لیگ برتر می‌رساند.

وی با بیان این که امسال علی‌رغم این که تیم‌مان خوب عمل کرد متاسفانه جایگاهمان از آنچه باید باشد پایین‌تر است، افزود: امسال واقعا درزمینه داوری ضربه خوردیم و تیم‌های دیگری هم در این مورد معترض هستند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با اشاره به این که ما چهار بازی خود را به دلیل ناداوری‌های صورت گرفته واگذار کردیم، تصریح کرد: فیلم بازی‌ها موجود است و فدراسیون می‌تواند این فیلم‌ها را ببیند و قضاوت کند، اگر این اتفاقات نمی‌افتاد ما الان در صدر جدول لیگ برتر قرار داشتیم.

رضایی پور با بیان این که البته در این فصل در دو مورد از بازی‌هایی که واگذار کردیم بازی خوبی نداشتیم اما بقیه بازی‌هایی را که واگذار کردیم به دلیل ضعف داوری بوده است، خاطرنشان کرد: حتی دو مورد از این بازی‌ها که دچار ضعف داوری بوده پخش زنده بوده است.

وی با اشاره به این که دلیل اینکه چرا فدراسیون در بحث داوری نظارتی ندارد را نمی‌دانم، عنوان کرد: به نظر می‌رسد مسئولین فدراسیون اصلا فوتبال ساحلی را نمی‌بیند و فقط می‌خواهند آن را برگزار کنند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با بیان این که مشکل دیگر این است که برای بازی این هفته که بسیار حیاتی است داورانی را گذاشته‌اند که در طول فصل با آن‌ها مشکل داشتیم، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نماینده بوشهر هم بسیاری از اردوهای تیم ملی را برگزار می‌کند و هزینه‌های تیم ملی را متقبل می‌شود فکر می‌کنم می‌خواهند پارس جنوبی قهرمان شود؛ مربی پارس جنوبی هم خیلی با اقتدار گفته این هفته جشن قهرمانی ا در بوشهر می‌گیریم.

رضایی پور با اشاره به این که اولین بازی ما در دور برگشت این فصل اولین بازی بود که از داوری ضربه خوردیم و داور اول همان بازی را برای بازی روز جمعه انتخاب کرده‌اند، بیان کرد:  یکی دیگر از داوران مسابقه روز جمعه سابقه داوری زیادی در لیگ برتر ندارد و این در حالی است که این بازی بسیار حساس است.

وی با بیان این که داور سوم از داورانی است که همیشه در بوشهر داوری می‌کند و داور چهارم نیز در بازی که دو هفته پیش با شهریار ساری داشتیم داوری ضعیفی داشت، خاطرنشان کرد: ما هم به داوری کل لیگ و هم داورانی که برای بازی آینده با پارس جنوبی بوشهر انتخاب شده‌اند معترضیم.

 ارسال شده: ساعت: 8:16

کلمات کلیدی: هفته بيست ويكم ، ليگ برتر فوتبال ساحلی ، جمعه سیزدهم مهرماه

برچسب‌ها: ورزش
 
 
تنها ٨ گل در هفته بيست ويكم به ثمر رسيد

شهرداری بندرعباس در خانه بازی می کند

شهرداری بندرعباس برای سومی با شهریار ساری می‌جنگد

شهرداری بندرعباس به چهارمحال وبختیاری می رود