December 17, 2018 - ، ساعت 11:07
 
 
8 زندانی جرایم غیرعمد در هرمزگان آزاد شدند


صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: به مناسبت سالروز شهادت سید الساجدین و همزمان با برگزاری هشتمین همایش بین المللی امام سجاد(ع) 8 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان های این استان آزاد شدند.

به گزارش ایرنا، علی استادی در حاشیه برگزاری هشتمین دوره همایش بین المللی امام سجاد(ع) در بندرعباس افزود: این زندانیان به علت بدهی ناشی از جرایم غیرعمد در زندان های هرمزگان حبس بودند که به همت خیران و برکت برگزاری همایش بین ‌المللی امام سجاد(ع) در بندرعباس به آغوش خانواده برگشتند.

وی بیان داشت: بدهی این زندانیان بیش از 20 میلیارد و 500 میلیون ریال بود که حدود 6 میلیارد و 900 میلیون ریال از شاکیان تخفیف گرفته شد.

مدیرکل زندان های هرمزگان اظهارداشت: همچنین بیش از 12 میلیارد ریال از محل کمک های مردمی برای آزادی این مددجویان پرداخت شد.

استادی یاد آورشد: هم اکنون نیز 146 زندانی با بدهی 235 میلیارد ریال در زندان های هرمزگان هستند و چشم انتظار یاری خیران و نیکوکاران دارند.

براساس آمار ستاد دیه هرمزگان در 6 ماه نخست امسال 81 زندانی دیه و جرایم غیر عمد با بدهی بیش از 101 میلیارد و 580 میلیون ریال د از زندان های این استان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

در سال گذشته نیز 199زندانی جرایم غیر عمد مالی با بدهی 229 میلیارد ریال با کمک نیکوکاران از زندان های استان هرمزگان آزاد شدند.ارسال شده: ساعت: 8:24

کلمات کلیدی: علی استادی ، 8 نفر از زندانیان ، جرایم غیرعمد ، آغوش خانواده

برچسب‌ها: حوادث
 
 
99 زندانی دیه درهرمزگان چشم انتظار آزادی

رهایی گروگان 35 ساله در هرمزگان

۲۰۰۰ نفر زندانی مهریه در زندان های کشور

آزادی چهار مددجوی کانون اصلاح و تربیت بندرعباس

آزادی ۸۶ زندانی جرایم غیرعمد در سالجاری