December 11, 2018 - ، ساعت 13:41
 
 
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان:
باید برای ورزش هرمزگان وقت کامل گذاشت


صبح ساحل ، ورزشی - سومین جلسه شورای اداری ورزش و جوانان با حضور مدیرکل ورزش رو جوانان و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های  هرمزگان برگزار شد.‌

محمودرضا امیاری دراین جلسه با بیان این که از تمامی نقطه نظرات متخصصین، پیشکسوتان، بزرگان و صاحب‌نظران ورزش استان هرمزگان استفاده می‌کنیم، اظهار کرد: بحث ورزش در استان هرمزگان یک بحث جدی است و باید برای آن وقت کافی   گذاشت.

وی با بیان این که از مدیران  همه دستگاه‌ها به‌خصوص استاندار و نمایندگان هرمزگان در مجلس انتظار همراهی و مساعدت لازم در این مسیر را داریم، ادامه داد: زمینه و استعدادهای ورزشی در استان هرمزگان، به‌خوبی وجود داردو جوانان پراستعدادی هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان، در روستاها، شهرها و محلات هستند و استعدادیابی در اولویت اول کاری ما قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: هفته تربیت بدنی را در پیش رو داریم و برنامه ریزی های خوبی در زمینه ورزش وجوانان ، فرهنگی و پروژه های عمرانی در حال انجام است.

امیاری خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین برنامه ها المپیاد ورزشی می باشد که این برنامه از30آبان تا2آذر ازسوی وزارت ورزش و جوانان در تمامی استان های کشوربرگزار می شودو این مستلزم این است که همه روسای شهرستان ها با همکاری هیات ها بهترین تیم هایشان را به این المپیاد اعزام نمایند و همچنین مسابقات ساحلی و اسکیت المپیاد را استان هرمزگان میزبان  هستیم که این المپیاد در رده سنی 12تا15 سال برگزار می شود.

وی افزود: همه باید باهم همکاری داشته باشیم و به هم کمک کنیم و یک تیم کاری قوی برای ارتقای ورزش استان و توسعه فضاهای ورزشی باشیم.مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان داشت: ما می توانیم با مدیریت صحیح همه مشکلات و موانع را رفع کنیم وهمه ما در قبال جایگاهی که برعهده گرفته ایم مسئول هستیم و باید پیگیر تمام امورات و برای ارائه خدمت به جامعه ورزش و جوانان استان آمادگی لازم را داشته باشیم.

امیاری اظهار کرد: استعداد یابی ورزشی برای من جزء اولویت های ورزشی قرار دارد و برای آن اعتبارات خوبی در نظر خواهم گرفت، زیرا استعدادیابی مسیر را برای ورزشکاران خصوصا در بخش انفرادی کوتاه تر و آسانتر می کند.

وی همچنین با اشاره به این که آمار بیمه ورزشی و ثبت سمن برای استان رشد چشمگیری داشته باشد ادامه داد:امیدوارم با رشد این دو مورد بتوانیم اعتبارات خوبی برای استان از وزارت ورزش و جوانان اخذ کنیم.

گفتنی است درادامه سایر اعضای ستادی و روسای شهرستان ها نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه ورزش وجوانان استان بیان وبرنامه های پیشنهادی خودرا برای هفته تربیت بدنی و ورزش به حاظرین اعلام نمودند.

لازم به ذکر است همه روسای ادارات خواستاربازدید مدیرکل از شهرستان های استان شدند تا از نزدیک فضاهای ورزشی و وضعیت ورزش شهرستان ها را رصد نمایندو همچنین درخواست ایجاد پایگاه قهرمانی در شهرستان های استان را داشتند.

بازدید مدیرکل از اماکن ورزشی بندرعباس

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان از اماکن ورزشی شهر بندرعباس بازدید نمود.محمودرضا امیاری مدیر کل جدید  ورزش و جوانان هرمزگان در اولین روز حضور خود در اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان از واحدهای ستادی اداره کل و اماکن ورزشی بازدید کرد.

 امیاری  در بازدید از مجموعه ورزشی بیست هزار نفری خلیج فارس پیگیر وضعیت مناسب سازی فضای بیرونی ورزشگاه و نیز تعمیرات و نوسازی سیستم های سرمایشی و برخی کارهای اساسی در این مجموعه شد.

مجموعه ورزشی تختی بندرعباس در اولویت بعدی مدیرکل بود که در این بازدید زمین چمن مجموعه ورزشی تختی ، سالن فجر،محوطه و فضای داخلی مجموعه و سالن ورزش‌های رزمی و برخی از سالن های ورزشی دیگر را بازدید و بررسی نمود.مدیر کل ورزش وجوانان استان در بازدید از مجموعه تختی از نزدیک در جریان شرایط و مشکلات این مجموعه قرار گرفت و نسبت به رفع آن ها دستور پیگیری های لازم را به دفتر فنی مهندسی اداره کل دادند.

امیاری پس از بازدید از 2مجموعه ورزشی خلیج فارس و تختی بندرعباس خاطر نشان کرد: در روزهای عادی با روسای هیات های ورزشی،روسای ادارات شهرستان ها، نوابین روسای هیات های ورزشی ،ورزشکاران استان و سازمان های مردم نهاد نشست هایی برگزار خواهیم نمود  تا هرچه سریعتر در جریان وضعیت موجود حوزه ورزش و جوانان قرارگیریم.

گفتنی است مظفر مهری خادمی نسب معاون ورزشی اداره‌کل ،ایرج رستمی معاونت توسعه منابع ،علی خواجه‌فینی معاونت فرهنگی امور جوانان ،عامری مسئول حراست اداره کل همراهان مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدیدها بودند و توضیحات لازم مجموعه های ورزشی را به وی ارائه دادند.ارسال شده: ساعت: 8:24

کلمات کلیدی: سومین جلسه ، شورای اداری ، ورزش و جوانان ،

برچسب‌ها: ورزش
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت