December 19, 2018 - ، ساعت 09:44
 
 
سلامت زنان در 10 روز در 10 محله


 صبح ساحل ، اجتماعی - دکتر فاطمه نوروزیان مشاور رییس دانشگاه در امور بانوان و  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشست برنامه ریزی هفته ملی سلامت بانوان ایران در بندرعباس یکی از برنامه های مهم این هفته را توجه ویژه به سلامت زنان با ارائه مباحث آموزشی در محلات عنوان کرد.

دکتر نوروزیان افزود: لزوم توجه به سلامت بانوان و همزمان بودن هفته های سلامت روان، تربیت بدنی و روزجهانی غذا ما را برآن داشت تا با پیشنهاد اجرای برنامه های آموزشی ویژه زنان در 10 محله در 10 روز  با رویکرد همکاری های برون بخشی سازمانها از جمله شهرداری، آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان اقدام نماییم.

وی اظهار کرد: آموزش سلامت روان، اهمیت تحرک فیزیکی، تغذیه مناسب و همچنین پیشگیری از بیماریها ویژه بانوان خانه دار در محلات حاشیه شهر که آسیب پذیر تر می باشند؛ از جمله مباحثی است که در قالب برنامه آموزش سلامت زنان در10 روز در 10 محله انجام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از دیگر پیشنهادات برگزاری کلاس های منظم جهت بانوان عضو کانون بانوان خانواده استانداری عنوان کرد؛ که با همکاری مدیر کل امور بانوان استانداری اجرایی می شود.

دکتر نوروزیان اطلاع رسانی مناسب از طریق صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در برنامه های مختلف را از دیگر مصوبات این جلسه دانست.ارسال شده: ساعت: 8:10

کلمات کلیدی: دکتر فاطمه نوروزیان ، سلامت بانوان ، ارائه مباحث آموزشی

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
واژگونی وانت‌نیسان23 کشته و مجروح داد

هرمزگان، امسال عاری از وبا

همايش انتقال خون

ماهی زرده خانواده مینابی را روانه بیمارستان کرد

برای بهبود سمیه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد