December 19, 2018 - ، ساعت 09:21
 
 
لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور
آذرخش پــــیروز شد عابدین خداحافظــــی کرد


صبح ساحل ، ورزشی - محمودرئیسی  : تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در دیداری خانگی به دیدار تیم پارسيان شهر قدس رفت. 

در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور  تیم آذرخش در سالن فجر با تیم پارسيان شهر قدس دیدار کرد.

در جدول رده بندی و تا پایان هفته يازدهم نماینده بندرعباس با کسب ١١ امتیاز دهم  و نماینده شهر قدس نیز با  10 امتیاز در مکان يازدهم جای داشتند و نتیجه این بازی و پیروزی هرکدام از دو تیم می توانست جای آن ها را در جدول رده بندی  عوض کند.  

آذرخش برای پیروزی از همان شروع بازی را هجومی آغاز کرد تا بعد از دو هفته شکست به برتری دست یابد. حملات این تیم بلاخره در دقیقه ۱۵ جواب داد و امین  نصرا... زاده با یک شوت زیبا دروازه پارسیان شهر قدس را باز کرد. در ادامه نیمه نخست آذرخش دوباره می توانست به گل‌های بیشتری دست پیدا کند اما این اتفاق نیفتاد تا این نیمه با برتری یک گل به سود آذرخش به پایان برسد. 

در نیمه دوم این تیم قرمزپوش شهر قدس  بود که بازی را  بهتر  شروع کرد و موقعیت های زیادی برای به ثمر رساندن گل تساوی از دست داد .

بعد از این که تیم پارسیان رو به پاورپلی آورد تا شاید به گل برسد آذرخش توسط محمد بنی اسدی و مصطفی طیبی دوبار دیگر به گل رسیدند تا پیروزیشان  در این دیدار پررنگ‌تر شود.

دو دقیقه مانده بود که بازی به پایان برسد که سید ابوالفضل حسینی گل نخست پارسیان شهر قدس را به ثمر رساند تا دو دقیقه پایانی بازی با حساسیت بیشتری دنبال شود. این بازی در پایان با نتیجه سه بر یک به سود آذرخش به پایان رسید و این تیم به چهارمین برد خود دست یافت.  

آذرخشی ها از ۱۲ مسابقه گذشته ۴ برد مقابل ارژن شیراز ، اهورا بهبهان ، مقاومت قرچک و پارسیان شهرقدس، ۲ تساوی برابر مقاومت البرز و شهرداری ساوه و ۶ باخت مقابل شهروند ساری، حفاری اهواز ، سوهان محمدسیما قم ، گیتی پسند اصفهان ، سن ایچ ساوه و فرش آرا مشهد در کارنامه دارند.

مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور با شرکت ۱۴ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود و در پایان تیم های اول تا هشتم به مرحله پلی آف صعود می کنند.

در سایر دیدارهای این هفته تیم سن ایچ ساوه در آخرین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر حریف خود را شکست داد. بازی در نهایت با برتری ۳ بر یک سن ایچ به پایان رسید.

تیم مس سونگون موفق شد در خانه فرش‌آرای مشهد به برتری پنج بر سه برسد. نوار پیروزی‌های تیم شهروند ساری نیز بعد از چند هفته درخشش، توسط مقاومت قرچک پاره شد و این تیم در قرچک با نتیجه چهار بر سه باخت را پذیرفت.

شهرداری ساوه نیز بعد از اخراج محسن خبیری سرمربی خود، مقابل حفاری اهواز در خانه به تساوی سه بر سه رسید. گیتی پسند هشت بر سه اهورا بهبهان را در هم شکست. سوهان قم و مقاومت البرز دو - دو مساوی شدند. 

 علی عابدین

اگر دوباره برگردم بازهم به آذرخش خواهم آمد

عابدین بازیکن تیم آذرخش که بازی با پارسیان شهر قدس آخرین دیدارش را انجام داد گفت: از این که آخرین بازیم با پیروزی به  پایان رسید بسیار خوشحال هستم.

وی گفت: چند تیم خارجی خواهان من هستند واین که مسوولان باشگاه و به خصوص عباس روزپیکر سرمربی تیم اجازه می دهند برای رشد بیشتر و برطرف شدن مشکلاتم از این تیم جدا شوم از همه آن ها تشکر می کنم اما این قول را به هواداران آذرخش می دهم هر زمان که دوباره به ایران بیایم تنها در آذرخش بازی خواهم کرد تا از شرمندگی هوادران بیرون بیایم. 

علی عابدین اظهار داشت: آذرخش واقعا شخصیت یک تیم لیگ برتری را دارد و از آمدنم به این تیم پشیمان نیستم . 

وی گفت:تنها دغدغه آذرخش مشکلات مالی است و امیدوارم که با همت مسوولان استان این مشکلات برطرف شود و آذرخش به جایگاه اصلی خودش در فوتسال هرمزگان دست پیدا کند.

 عباس روزپیکر 

همچنان منتظر عملی شدن  قول های  مسوولان  هستیم 

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در پایان بازی تیمش مقابل پارسیان شهر قدس گفت: بازیکنانم با تمام وجود بازی می کنند اما متاسفانه مسوولان به وعده های خودشان عمل نمی کنند.

عباس روزپیکر بیان داشت: بعد از دو هفته شکست در این بازی محکوم به برد بودیم و خدا را شکر به خواسته خودمان رسیدیم .‌

وی گفت: نیمه نخست علاوه بر یک گلی که زدیم می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم اما توپ هایمان گل نشد. سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در ادامه بیان کرد: نیمه دوم تیم حریف آمده بود که گل مساوی را بزند و از ما امتیاز بگیرد اما با ارائه یک بازی بهتر دو گل دیگر زدیم و به پیروزی که نیاز داشتیم دست یافتیم.

روزپیکر اظهار داشت: ما به احترام هواداران بازی می کنیم اما توقع داریم که مسوولان به فکر بازیکنان ما و قول های که داده اند باشند تا بتوانیم در ادامه بازی های بهتری از خود به نمایش بگذاریم .

وی گفت: اگر بگویم که مشکلات روی بازی بازیکنانمان تاثیر ندارد دروغ گفته ام به همین خاطر از مسوولان می خواهم مشکلات ما را هرچه زودتر حل نمایند. وی در پایان از دانشور مدیرکل ورزش و جوانان سابق هرمزگان به خاطر حمایتش از تیم آذرخش تشکر کرد و از امیاری  مدیر‌کل جدید ورزش و جوانان خواست که یاری‌رسان تیم باشد. 

 اسماعیل طاهری

شانس مساوی کردن را داشتیم 

سرمربی تیم فوتسال پارسیان شهر قدس در پایان بازی تیمش مقابل آذرخش بندرعباس که منجر به شکست تیمش شد گفت: بازی بسیار خوبی از دو تیم شاهد بودیم واگر قدر موقعیت های خودرا می دانستیم یقینا می توانستیم با نتیجه مساوی بازی را به پایان ببریم.

اسماعیل طاهری بیان داشت: شرایط بازی کردن در بندرعباس با شرایط آب‌و‌هوایی که دارد بسیار سخت است اما با این وجود نباید این نتیجه رقم می خورد و ما حتی می توانستیم با قدر دانستن موقعیت‌ها ی خودمان پیروز این دیدار هم باشیم کاری که آذرخش کرد واز چند موقعیت به دست آورده به گل رسید و سه امتیاز را از ما گرفت.

سرمربی تیم پارسیان شهر قدس اظهار داشت: تیم ما در این جایگاه نخواهد ماند وبا حمایت های خوبی که مدیر عامل باشگاه از ما دارد به زودی شاهد نتایج خوبی از پارسیان خواهید بود.

طاهری در پایان گفت: آذرخش نعمت بزرگی مثل هوادار دارد که باید قدر این نعمت را به خوبی بدانند و در این بازی هوادران برای آذرخش سنگ تمام گذاشتند.

 ارسال شده: ساعت: 9:03

کلمات کلیدی: تیم فوتسال آذرخش ، دیداری خانگی ، تیم پارسيان شهر قدس

برچسب‌ها: ورزش
 
 
آذرخش حمایت و دلسوزی می خواهد

"آذرخش سرخون" لیگ یکی شد

استقبال پر شور از آذرخش،قهرمان فوتسال

تمرينات آذرخش سرخون تعطيل شد

آذرخش حریف تیرک دروازه نشد