December 17, 2018 - ، ساعت 11:05
 
 
رئیس سازمان آرامستان شهرداری خبر داد:
ثبت دفن 659 متوفی در بندرعباس


صبح ساحل ، حوادث - رئیس سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: در شش ماهه اول سال جاری دفن تعداد 659 متوفی به ثبت رسیده که از این تعداد 241 متوفی بزرگسال، 52 متوفی نوزاد، 48 متوفی مجهول الهویه است.

به گزارش ایسنا، علیرضا بهمن‌نژاد در این ارتباط اظهارکرد: یکی از وظایف سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس نظارت بر فرآیند تغسیل، تکفین و تدفین درگذشتگان مطابق ضوابط و مقررات با همکاری دستگاه‌های ذیربط از قبیل پزشکی قانونی، ثبت احوال، شبکه بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشکی، مراکز امدادی، امنیتی و انتظامی است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس افزود: افکار‌سنجی از شهروندان و خدمت‌گیرندگان، در مورد نوع و کیفیت خدمات سازمان جهت بهره‌برداری در برنامه‌های سالیانه لحاظ می‌شود.

وی مدیریت حمل درگذشتگان و اعطای مجوز، لغو و تمدید فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در این زمینه را از وظایف این سازمان دانست و عنوان کرد: در شش ماهه اول سال جاری تعداد 891 حمل متوفی در این مرکز صورت پذیرفته است که از این تعداد 260 سرویس درون شهر، 410 سرویس خارج ازشهر، 50 سرویس استانی و 171 سرویس رایگان جهت کمک به افرادی که توان مالی کافی را نداشتند صورت پذیرفته است.

بهمن‌نژاد در ادامه با اشاره به اینکه در شش ماهه اول سال جاری دفن تعداد 659 متوفی به ثبت رسیده که از این تعداد 241 متوفی بزرگسال، 52 متوفی نوزاد، 48 متوفی مجهول الهویه درآرامستان بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شدند و تعداد 318 متوفی پس از تغسیل در این سازمان به خارج از شهر حمل شده است، خاطر نشان کرد: تعداد 12867 متوفی در آرامستان بهشت زهرا(س) بندرعباس به خاک سپرده شده‌اند.ارسال شده: ساعت: 8:18

کلمات کلیدی: علیرضا بهمن‌نژاد ، شش ماهه اول سال ، دفن تعداد 659 متوفی ، ثبت رسیده

برچسب‌ها: حوادث
 
 
افزایش 52 درصدی صادارت منطقه آزاد قشم

توقیف 4956 قلم کالای غیر استاندارد در شش ماهه اول سال جاری