December 17, 2018 - ، ساعت 11:06
 
 
مديركل ورزش و جوانان هرمزگان:
انتظارات از ووشو در المپياد نخبگان ورزشى بالاست


صبح ساحل ، ورزشی - محمودرئیسی مديركل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: انتظار جامعه ورزش استان از ووشو در المپياد نخبگان ورزشى كسب مدال است.

 محمودرضا اميارى در ديدار با اعضاى هيات ووشو استان در محل دفتر اين هيات اظهار داشت: جاى بسى مباهات است كه همه كميته ها در هيات ووشو هرمزگان فعال است و مهمتر آنكه كميته ها به افراد متخصص در هر بخش سپرده شده است.

وى با اشاره به برگزارى نخستين دوره المپياد ورزشى نخبگان توسط وزارت ورزش و جوانان افزود: ووشو در ادوار گذشته در المپياد ورزشى ايرانيان درخشيده است و كسب دو عنوان قهرمانى و يک عنوان نائب قهرمانى در المپياد نتيجه قابل قبولى است كه ووشوكاران در سال هاى گذشته بدان رسيده اند و به همين منظور انتظار جامعه ورزش استان از ووشو در المپياد نخبگان ورزشى سال جارى كسب مدال است.

مديركل ورزش و جوانان استان هرمزگان بررسی مشکلات شهرستان ها و توجه ویژه به آنها برای استفاده از پتانسیل موجود در هر منطقه برای برگزاری ارودهای تیم های ملی، تشویق و حمایت از اسپانسرهای مالی و حمایت از برگزاری مسابقات مختلف كشورى و بين المللى در شهرستان ها را از برنامه های در دست اجرای اداره کل ورزش و جوانان استان دانست.

اميارى با اشاره به اهميت حضور پيشكسوتان در هيات‌هاى ورزشى تصريح كرد: پیشکسوتان را کنار زدن یکی از آفت های ورزش محسوب می شود و باید از توان و تجربیات گرانبهای آنان در جهت رشد و تعالی جامعه، فعالیت ها و برطرف کردن مسائل و مشکلات استفاده کرد.

وی با بیان این که پیشکسوتان افراد فاضل و خردمندی هستند و باید محترم شمرده شوند، افزود: جامعه نیازمند راهنمایی های پیشکسوتان در حوزه های مختلف است و باید با فراهم کردن امکانات و ساز و کارهای لازم، از وجود این قشر فرهیخته و صاحبان فکر و تجربه در پیشبرد هرچه بهتر و بیشتر امور، بهره مند شد.

مديركل ورزش و جوانان استان هرمزگان به مدیریت خوب و مناسب در کارها و خدمت رسانی ها توسط هيات‌ها تاکید کرد و گفت: مدیران هيات ها باید از خلاقیت، ابتکار عمل و دانش لازم برخوردار باشند تا بتوانند خدمات مناسب تری به جامعه و مردم ارائه دهند.

اميارى با تاکید براین که حق و حقوق قهرمانان باید محترم شمرده شود ابراز امیدواری کرد حقوق ورزشكاران نباید مورد غفلت واقع شود و باید با صدای رسا در جهت احقاق حقوق حقه آنان توسط هيات ها تلاش شود.

متولى ورزش و جوانان هرمزگان نیز بيان داشت: ورزش هرمزگان همواره پیشرو و بالنده بوده است و ورزشکاران اين استان با حضور در میادین مختلف ورزشی، توانمندی ها و ظرفیت های بالای ورزش استان را به نمایش گذاشته اند.

وى افزود: جمع شدن افراد با سليقه هاى مختلف در یک هيات نشات گرفته از ماهیت و فرهنگ ورزش می‌باشد و امید است این روند همچنان تداوم یابد و ووشوى هرمزگان برای رشد و شکوفایی بیشتر، بتواند از وجود و تجربیات آنان استفاده مناسب و بهینه تری انجام دهد.

اميارى  اظهار کرد: افتخاراتی که در هشت ماهه امسال توسط ووشوكاران هرمزگانى به دست آمده است در قیاس با گذشته بی نظير بوده است و حضور ورزشكاران اين هيات در سه رويداد مهم قهرمانى جوانان جهان در كشور برزيل، قهرمانى دانشجويان جهان در ماكائو و بازى هاى آسيايى ٢٠١٨ جاكارتاى اندونزى نشان از برنامه ريزى اين هيات جهت حضور در رويدادهاى مهم و كسب افتخار براى جمهورى اسلامى ايران است.‍

محمودرضا اميارى مدیرکل ورزش و جوانان همچنین   به  جمع ووشوكاران استان رفت و بیان داشت: برنامه هاى آموزشى ساندا كه جهت تقويت اين بخش با حضور اوجاقى سرمربى تيم ملى ووشو در استان برگزار مى شود نشان از توجه اين هيأت به امر آموزش است.

وى با بيان اين كه يكى از اولويت هاى ما توجه به امر قهرمان پرورى است، افزود: برگزارى دوره هاى آموزشى به ارتقاى سطح فنى مربيان و ورزشكاران كمک مى كند و با اين اتفاق، قهرمان پرورى در استان رونق مى يابد چراكه يكى از اولويت هاى ما در هرمزگان توجه به قهرمانان است.

مديركل ورزش و جوانان هرمزگان عنوان داشت: برنامه‌های خوبی برای توسعه ورزش استان داریم که انشاا... با برنامه ریزی که در این زمینه انجام مى دهيم شاهد رشد خوبی در اين زمینه خواهیم بود.

اميارى ادامه داد: توجه به ورزش شهرستان ها، بخش‌ها و حتى روستاها يكى از مهمترين برنامه هاى اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان است و تصمیم داریم تمرکز را از مرکز استان به شهرستان ها ببریم.

وى با اشاره به اين كه ووشو يكى از رشته هاى پرطرفدار ميان جوانان شهرستانى است، گفت: انشاءا... به تمامى شهرستان هاى هرمزگان خواهم رفت و از نزدیک مشکلات ورزشكارانشان را بررسی خواهم کرد.

مديركل ورزش و جوانان هرمزگان ضمن تمجيد از على‌نژاد رئيس فدراسيون ووشو تصريح كرد: على نژاد يكى از مديران موفق ورزش كشور است و توجه او به استان هاى محروم به ويژه هرمزگان بى نظير است و يكى از اقدامات شايسته وى ايجاد توسعه متوازن در سراسر كشور است كه به زودى با تلاش هيات استان و حمايت هاى فدراسيون و اداره كل، اين رشته زيباى ورزشى در بشاگرد هم فعال خواهد شد.

عليرضا بهرمن رئيس هيات ووشوى هرمزگان ضمن تبريک به اميارى به دليل انتصاب وى در سمت مديركلى ورزش و جوانان استان با ارائه عملكرد اين هيات در ادوار گذشته و برنامه هاى سال جارى خواستار حمايت هاى وى جهت ميزبانى هرچه بهتر رقابت هاى انتخابى تيم ملى جوانان در بندرعباس شد. وى در پايان با اشاره به حضور ووشوكاران در المپياد نخبگان ورزشى ابراز كرد: همانند سال هاى گذشته شاهد كسب افتخار توسط ووشوكاران هرمزگانى درالمپياد خواهيم بود.



ارسال شده: ساعت: 8:18

کلمات کلیدی: مديركل ورزش و جوانان ، ديدار با اعضاى هيات ، ووشو استان

برچسب‌ها: ورزش
 
 
افتخار آفرینی ووشوکار جاسکی در مسابقات قهرمانی استان

امتياز آذرخش سرخون در ليست فروش فقط خريداران هرمزگاني اقدام كنند

هیات خودشان در خاموشی مجموعه هفت تیر مقصر هستند

هياتى که خوب كار كند حمايت مالى مى‌شود

درخشش ورزشکاران رودانی در مسابقات قهرمانی ووشو