December 19, 2018 - ، ساعت 01:30
 
 
تشریح اقدامات شرکت نفت ستاره خلیج فارس در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی


 صبح ساحل ، اقتصادی - مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس برخی از اقدامات این شرکت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را تشریح کرد.

«محمدعلی دادور»افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده شرکت نفت ستاره خلیج فارس به عنوان نخستین  بنگاه تولیدی و اقتصادی هرمزگان دفتر مرکزی شرکت را با تمام نفرات و تجهیزات به استان انتقال داد که این اقدام سالیانه میلیاردها تومان درآمد برای استان در پی خواهد داشت و باعث رونق کسب و کار در هرمزگان می شود. 

وی یکی دیگر از تصمیمات مثبت شرکت نفت ستاره خلیج فارس را امتناع از شهرک‌سازی و دیوارکشی بین پرسنل این شرکت و مردم شهر بندرعباس عنوان کرد و گفت: هیچ امکاناتی را اختصاصی نخواهیم کرد و پرسنل نفت ستاره نیز تا پایان شهریور ماه 98 به همراه خانواده در شهر بندرعباس ساکن خواهند شد.

مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس اضافه کرد: آمادگی داریم دو دانش آموز موفق  و افتخارآفرین هرمزگانی که در آزمون کنکور 97 رتبه 7 و 9 را کسب کرده اند تا پایان مقطع دکترا در رشته مکانیک، برق، مهندسی نفت یا مهندسی شیمی بورسیه و به استخدام دائمی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در آوریم و  هر ساله نیز دانش‌آموزان هرمزگانی که رتبه های تک رقمی رشته ریاضی و فیزیک را کسب کنند، بورسیه خواهیم کرد و این حرکت در جهت ایجاد انگیزه بیشتر در دانش آموزان استان انجام می‌گیرد.

وی در پایان با تقدیر از حمایت ها ی استاندار و مجمع نمایندگان استان در پی انجام مسئولیت های اجتماعی شرکت نفت ستاره خلیج فارس و با اشاره به احداث بیمارستان بندرعباس گفت: عملیات خاکبرداری و اجرای فوندانسیون و اسکلت بتنی بیمارستان 264 تختخوابی ستاره خلیج فارس با اعتبار بیش از 50 میلیارد تومان در حال انجام است و امیدواریم در کمترین زمان ممکن این پروژه را آماده و تحویل مردم هرمزگان کنیم.ارسال شده: ساعت: 9:27

کلمات کلیدی: «محمدعلی دادور» ، شرکت نفت ستاره خلیج فارس ، عنوان نخستین بنگاه ، تولیدی و اقتصادی هرمزگان

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
ایران صادرکننده بنزین می شود

تولید بنزین در پالایشگاه ستاره خلیج فارس به ٣٠ میلیون لیتر در روز می رسد

آغاز عملیات احداث فاز 4 پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس

تامین اکثر قطعات پالایشگاهی در داخل کشور

بارگذاری کاتالیست فاز سوم بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان