December 17, 2018 - ، ساعت 11:12
 
 
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان
برای بازگشت سالم بانوان زندانی به اجتماع کمک کنیم


 صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان گفت: همه ما وظیفه داریم برای بازگشت سالم و اصلاح شده بانوان زندانی به اجتماع کمک کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در بازدید از بند نسوان زندان بندرعباس افزود: دراین زمینه نیازمند همت و تلاش بیش از پیش مسوولان و دستگاه های اجرایی مرتبط در این حوزه هستیم.

وی، آگاهی دادن به دختران جوان به‌ ویژه زوجین را برای کاهش و جلوگیری از جرم را ضروری دانست و ادامه داد: توجه بیشتر خانواده‌ ها به آموزه‌ های دینی برای خود مراقبتی معنوی ضروری است.

وی تصریح کرد: توجه به زندگی بعد از آزادی برای بازگشت نداشتن به زندان امری مهم است لذا با آموزش، کارآفرینی و حمایت با اعطای تسهیلات لازم می‌ توان جلوی بازگشت دوباره بانوان به زندان را گرفت.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان اظهار داشت: فرآیند اصلاح و تربیت در سطح زندان به صورت مدون صورت می گیرد و بازسازی شخصیتی مددجویان ناشی از تاثیرات مثبت اینگونه فعالیت ها می باشد.

شیبانی یاد آور شد: وجود امیدواری در چهره زندانیان حتی آنها که مرتکب قتل شده بودند نشان از برخورد منصفانه و کار فرهنگی با زندانیان در استان است.

وی اضافه کرد: بیشتر زندانیان بطورعموم به دلیل حمل مواد مخدر و آسیب‌های خانوادگی حاصل از روابط خارج از عرف دینی و اجتماعی دربند گرفتار شده‌ اند و بسیاری باور چنین روزی را برای خود نداشتند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان با تأکید بر اینکه جامعه باید زندانیان آزاد شده را پذیرش کند، بیان داشت: آنان نباید محکوم ‌به قضاوت‌های فردی ما باشند و باید شرایط را برای زندگی دوباره آنان در جامعه فراهم کنیم.

شیبانی تصریح کرد: زنان در روز بیرون از زندان کار می‌ کنند و شب‌ها به زندان بازمی ‌گردند و بسیاری از این طریق آزاد شده‌اند و با مشغول شدن به کار دیگر به زندان بازنگشته ‌اند و برنامه و اهداف ما هم در دفتر امور بانوان بازگشت این افراد به خانواده و جامعه برای زندگی سالم است.ارسال شده: ساعت: 10:03

کلمات کلیدی: نازنین شیبانی ، بازدید ، بند نسوان زندان ، بندرعباس

برچسب‌ها: حوادث
 
 
« منطقه ویژه » و« البدر بندرکنگ» به دنبال جبران ناکامیهای خود

احداث مصلی بندرعباس در بی پولی گیر کرده است

شهرداری بندرعباس ایران جوان بوشهر را پیر کرد

عملکرد حرفه ای «صبح ساحل» باعث محبوبیت آن شده است

«نخل بندر عباس» صبای قم را متوقف کرد