December 14, 2018 - ، ساعت 11:45
 
 
هفته دوم لیگ برتر فوتبال نوجوانان استان
رگبار خراجی ، اروند وشهرداری دربرابر حریفان خود پیروز شدند


صبح ساحل ، ورزشی - حسین نارنجی نسب در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال نوجوانان استان هرمزگان در هفته دوم تیم های رگبار خراجی رودان ، اروند سورو بندرعباس و شهرداری بندرعباس در برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند و بازی دوتیم ساحل دهو میناب وآبفا بندرعباس با تساوی یک-یک به  پایان  رسید .

تیم اروند که دربازی هفته نخست با تک گل محمد زارع به پیروزی دست یافته بود این بار نیز  هم با تک گل محمد زارع سه امتیاز را به امتیازهای خوداضافه کرد. 

داوری این بازی را مجیدابراهیم زاده  وحید دهقانی وعلی اکبر سحر خیز بر عهده داشتند داور چهارم هم مهدی رنجبر بود .

شهرداری بندرعباس در دومین بازی خود درخارج از خانه به یک برد دیگر دست یافت. دراین دیدار شهرداری با یک بازی حساب شده  شاهین مهر را با سه گل   در خانه اش شکست داد تا خود را به عنوان یک مدعی قهرمانی  مطرح نماید .

تیم رگبار خراجی دومین نماینداه رودان در هفته دوم با هدایت میعاد رزم آرا در یک بازی نزدیک وپایا پای با نتیجه 3 بر 2 نماینده پارسیان را با شکست بدرقه کرد . برای تیم رگبار خراجی میثم راهی زاده ، محمد رضا احمدی پور و مهدی فولادی گلزنی کردند.

ساحل دهو  درهفته دوم میزبان تیم آبفا بندرعباس بود. ساحل دهو برای جبران شکست هفته نخست وکسب سه امتیاز به میدان آمد اما دربرابر حریف  سخت کوش خود باهمه تلاشی که از خود نشان داد  در پایان توانست به یک امتیاز بسنده کند .ارسال شده: ساعت: 8:48

کلمات کلیدی: ادامه رقابت های ، لیگ برتر فوتبال نوجوانان ، رگبار خراجی اروند وشهرداری ، دربرابر حریفان خود پیروز شدند

برچسب‌ها: ورزش
 
 
«نخل هرمزگان» فجر سپاسی را درهم شکست

آلومینیوم، مس را در رفسنجان نقره داغ کرد

امواج صدرنشين شد

دربى هرمزگان را البدر بندركنگ برد

سینگو و نایبند با جام خداحافظی کردند