December 14, 2018 - ، ساعت 16:02
 
 
لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور
خلیج فارس میناب ، نماینده مرودشت را شکست داد


صبح ساحل ، ورزشی -  محمود رئیسی  :تیم فوتبال خلیج فارس میناب   در دیداری خانگی میزبان تیم فاروق مرودشت  بود که با سه گل این تیم را بدرقه کرد.

در چارچوب هفته سوم مسابقات زیر گروه لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه هاى کشور  تیم خلیج فارس میناب در ورزشگاه شهید امینی این شهر به مصاف تیم فاروق مرودشت  رفت و این تیم را از پیش رو برداشت. 

در این بازی در دقیقه 11 محمد کریمی گل اول خلیج‌فارس را به ثمر رساند. نیمه نخست با همین تک گل به سود نماینده هرمزگان به پایان رسید.

در نیمه دوم خلیج فارس در دقیقه 62 توسط امین دهقان به گل دوم دست یافت تا خیالش از پیروزی در این مسابقه راحت شود. 

بازی دقایق تلاف شده خودش را پشت سر می گذاشت که در دقیقه 5+90 صابر قلندری برای بار سوم قفل دروازه فاروق مرودشت را باز کرد تا جشن پیروزی میناب ها در این دیدار کامل شود.

در جدول رده بندی گروه پنجم نماینده میناب با کسب 4  امتیاز  در مکان چهارم ایستاد و نماینده مرودشت با ۳ امتیاز در مکان هفتم جای گرفت.

نماینده استان از دو  مسابقه گذشته خود  ۳ بر ۲ مقابل تیم شهدای بافق  شکست خورد و با تیم وحدت زاهدان یک - یک مساوی کرد.

مسابقات زیر گروه لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه هاى کشور در پنج گروه در حال برگزاری است.در سایر دیدارهای این گروه ذوالفقار کاشان    سه برصفر وحدت زاهدان   را شکست داد.   فجرکویر رفسنجان و    آران و بیدگل اصفهان     بدون گل مساوی شدند. 

 استقلال لطیفی لارستان  با یک    فولاد بردسیر کرمان  را برد و بازی کیشوند جوان کیش   وشهدای بافق یزد  ۲ -   ۲  مساوی شد. ارسال شده: ساعت: 8:12

کلمات کلیدی: تیم فوتبال خلیج فارس میناب ، دیداری خانگی ، میزبان تیم فاروق مرودشت

برچسب‌ها: ورزش
 
 
شهردارى در ورزشگاه خليج فارس جشنواره گل به راه انداخت

شهرداری بندرعباس با هتريک «عباسيان» سه امتياز گرفت

آذرخش آخرین بازی خانگی را با شکست به پایان برد

شهرداری بندرعباس به مرحله نهایی راه یافت

شهرداری بندرعباس انتقام شکست دور رفت را از گچساران گرفت