November 16, 2018 - ، ساعت 21:40
 
 
لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور
شهـــــرداری بندرعباس با هتریک «هادی دهقانی» سه امتیاز گرفت


 صبح ساحل ، ورزشی - محمودرئیسی: عکس //هادی نارنجی تیم های شهرداری بندرعباس و شهرداری فومن در هفته ششم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور  در ورزشگاه خلیج فارس به مصاف هم رفتند. 

نارنجی پوشان شهرداری بندرعباس برای گرفتن سه امتیاز این بازی از همان ابتدا حملات خود را روی دروازه شهرداری فومن شروع کردند. 

 ۲۹ دقیقه از بازی گذشته بود که هادی دهقانی با یک ضربه سر زیبا قفل دروازه شهرداری فومن را باز کرد تا با همین یک گل نارنجی پوشان با پیروزی به رختکن بروند. 

در نیمه دوم باز این تیم شهرداری بندرعباس بود که بازی را هجومی شروع کرد و هنوز دو دقیقه از آن نگذشته بود که هادی دهقانی برای بار دوم دروازه شهرداری فومن را باز کرد تا هم خودش وهم تیمش را دو گله  کند. 

شهرداری بندرعباس که راه گل زدن به حریف را بلد شده بود بعد از گل دوم چند موقعیت دیگر را هم به دست آورد اما نتوانست به گل برسد.

در دقیقه ۶۵ بازی شهرداری بندرعباس صاحب یک موقعیت گلزنی دیگر شد که این بار هادی دهقانی هتریک کرد و گل سوم خودش و تیم شهرداری بندرعباس را به ثمر رساند.  

شاگردان آرش برهانی که سیرآب از گلزنی نشده بودند در دقیقه ۷۸ توسط دیگر بازیکن بومی تیم علی خبر به گل چهارم دست یافت تا کار تیم شهرداری فومن را یکسره کند. 

در ۱۲ دقیقه پایانی باز هم شهرداری می توانست تعداد گل های خودش را بیشتر کند اما این اتفاق نیفتاد تا بازی با نتیجه چهار بر صفر به سود شهرداری بندرعباس به پایان برسد و نماینده هرمزگان سه امتیاز حساس این دیدار را از آن خود کند. 

 شهرداری بندرعباس با این برد ،  ۱۰ امتیازی شد و با  سه پله صعود در مکان سوم قرارگرفت و خودش را به عنوان یک تیم مدعی معرفی کرد. 

 فصل جدید مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور پس از کنار گذاشته شدن تیم‌های صبای قم و راه آهن تهران با شرکت ۲۶ تیم در دو گروه سیزدهمی تیمی در حال برگزاری است.

نماینده بندرعباس در گروه دوم با تیم های استقلال رامشیر ، آرمان گهر سیرجان ، مس شهر بابک ، پاس همدان ، بعثت کرمانشاه ، نیروی زمینی تهران ، خیبر خرم آباد ، شهدای بابلسر ، نفت امیدیه ، شهرداری فومن ، نفت و گاز گچساران و پرسپولیس گناوه هم گروه است.

در گروه الف نیز تیم های داماش گیلان، اتحاد کامیاران ، چوکا تالش ، شهرداری بم ، مس نوین کرمان ، استقلال اهواز ، کاسپین قزوین ، شهرداری همدان ، فولاد نوین اهواز ، مقاومت تهران ، سردار بوکان ، ایرانجوان بوشهر و خوشه طلایی ساوه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در پایان این بازی ها تیم های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور صعود می کنند.

تیم های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

ضمن این که دو تیم انتهای جدولی هر گروه نیز به رقابت های لیگ دسته سوم سقوط خواهند کرد.

نماینده بندرعباس چهارمین فصل حضور خود را در رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور تجربه مى کند.

  سرمربی شهرداری بندرعباس 

فوتبال سیاه ویا سفید نمی شناسد 

آرش برهانی پس از کسب سومین پیروزی در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور به همراه تیم شهرداری بندرعباس گفت: بازیکنانم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند و هر آنچه که از آنها خواسته بودم به خوبی در زمین اجرا کردند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس بیان داشت: به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتیم و خدارا شکر مزد زحمات خودمان را گرفتیم. برهانی گفت: در برخی از صحنه ها بازیکنانم با شکم سیری بازی کردند چون اگر دقت می کردند می توانستیم حداقل بازی را با نتیجه پرگل تری  به پایان ببریم ولی با این وجود از همه بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم این روند رو به پیشرفت ادامه داشته باشد تا هوادرانی که به ورزشگاه می آیند خوشحال به منازل خودشان برگردند. 

سرمربی شهرداری بندرعباس در خصوص تیم شهرداری فومن هم گفت: این تیم تا قبل از این دیدار در مکان سوم ایستاده بود و تیم قابل احترامی است اما تیم من به گونه ای بازی کرد که جای هیچ اشتباهی نگذاشت که تیم حریف به گل برسد. 

آرش برهانی در پاسخ به این سوال که چرا از وجود بازیکنان بومی بیشتر در ترکیب خود استفاده می‌کند و آیا این موضوع برخواهد گشت به صحبت‌های اعضای شورای شهر یا خیر گفت : از وقتی که این توانمندی را در بازیکنان بومی دیدم به آن ها بهاء بیشتری دادم و در ادامه فصل این اتفاق هم بیشتر خواهد افتاد. 

وی اظهار داشت : وقتی یک بازیکن بومی در یک دیدار سه گل می زند چه دلیلی دارد که از این بازیکن استفاده نشود. سرمربی شهرداری بندرعباس گفت: وقتی بازیکنی مثل علی خبر به این خودباوری رسیده است  و در هر بازی گل می‌زند چرا نباید برای تیمش بازی کند. 

دلسوزان به این تیم بدانند هرکاری که من و کادرفنی انجام می دهیم مصلحت تیم است وچیز دیگری نیست. 

آرش برهانی گفت : اصلا این صحبت  بومی و غیر بومی  حرف خوبی نیست که برخی آن را مطرح می کند . فوتبال یک پدیده ای است که بومی وغیر بومی یا سفید وسیاه نمی شناسد و هر بازیکنی که توانمندی خوبی داشته باشد می تواند بازی کند و امروز بازیکنان هرمزگانی این توانمندی را دارند که برای استان خودشان در آینده ای نزدیک سرمایه بزرگی باشند. 

وی در پایان اظهار داشت: از سرمربی تیم امید شهرداری هم خواسته ام که دو بازیکن دیگر این تیم را در اختیار تیم بزرگسالان قرار دهد چون این توانمندی را دارند که در تیم بزرگسالان توپ بزنند.ارسال شده: ساعت: 8:29

کلمات کلیدی: تیم های شهرداری ، شهرداری فومن ، لیگ دسته دوم فوتبال ،

برچسب‌ها: ورزش
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت