November 18, 2018 - ، ساعت 22:24
 
 
برخورداری از امکانات حق همه مردم هرمزگان است


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده حوزه انتخابیه بندرعباس در حاشیه حضور در مراسم افتتاحیه استگاه مخابراتی تلفن ثابت روستای پرکان آل موسی از توابع بخش رویدر گفت: تقویت و توسعه زیرساخت‌ های ارتباطی این بخش در حوزه فیزیکی و بی سیم در دستور کار قرار دارد.

حسین هاشمی تختی در بازدید از روستای پرکان ال موسی، پرکان گیشو و دیگر روستاهای بخش رویدر و دیدار مردمی عنوان کرد: یکی از خواسته های مردم این روستا دسترسی به تلفن در راستای ارتباطات و استفاده از اینترنت بود که با پیگیری های انجام شده محقق شد.

وی افزود: این سایت با تامین اعتبارات دولتی بخش روستایی با هزینه ای بالغ بر 350 میلیون تومان انجام و در بخش آزمایش است که به زودی تمام نواقص آن برطرف می شود.

هاشمی تختی تصریح کرد: ظرفیت این امکان نامحدود است و تمامی اهالی روستا با هماهنگی دهیاری میتوانند ثبت نام و از این خدمات بهره مند شوند.

وی در ادامه گفت: برخورداری از امکانات و خدمات حق همه مردم در اقصی نقاط این استان است که امیدواریم این امکان برای همه در دورترین نقاط نیز امکان پذیر شود.

وی در بازدید از تنها مدرسه روستای پرکان گیشو و مدرسه پرکان ال موسی و اهدا هدیه به دانش اموزان این مدرسه سال خوب و موفقی را برای این دانش اموزان آرزو کرد.  ارسال شده: ساعت: 7:49

کلمات کلیدی: حسین هاشمی تختی ، بازدید از روستای ، پرکان ال موسی

برچسب‌ها: سیاست
 
 
در جلسه جبهه متحد اصولگرایان چه گذشت

حضور 50 نفر ازمعتمدین هرمزگانی درمعارفه هاشمی تختی

مقاومت بوشهرآنها را به سمت هرمزگان سوق داد

پیام تقدیر هاشمی تختی از حماسه حضور مردم

برای حل مشکلات هرمزگان همدل هستیم