December 10, 2018 - ، ساعت 18:57
 
 
مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان :
شب های فرهنگی در بندرعباس برگزار خواهیم کرد


صبح ساحل ، هنری - مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان گفت: با همکاری دستگاه های مرتبط با حوزه فرهنگ، قصد داریم شب های فرهنگی شهرستان ها را در مرکز استان برگزار کنیم.

صنایع دستی و گردشگری هرمزگان، در این نشست به بیان و بررسی مشکلات موجود جامعه هتلداران از جمله اسکان در واحدهای غیر مجاز، استاندارد سازی کیفیت خدمات گردشگری، نوسازی و بهسازی، نرخ گذاری و همچنین راهکارهای حل و توسعه صنعت هتلداری استان پرداختند.

رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان با اشاره به اینکه در جهت حل مشکلات و رکود هتل ها باید خلاق بود افزود: خلاقیت راه حلی برای برون رفت از این مشکلات و  کم کردن هزینه ها جهت افزایش درآمد است.

وی افزود: برای رونق هتل های  هرمزگان برنامه های مختلفی را در نظر داریم که برگزاری نمایشگاه های مختلف یکی از این برنامه ها می باشد.

مدیر کل میراث  فرهنگی هرمزگان ادامه داد: همچنین با همکاری دستگاه های مرتبط با حوزه فرهنگ، قصد داریم شب های فرهنگی شهرستان ها را در مرکز استان برگزار نماییم.

وی با اشاره به اینکه باید رویکرد مسافر را به گردشگری تغییر دهیم، افزود: با استفاده از بخش خصوصی باید ماهیت های موجود را تغییر دهیم.

برومند در پایان با اشاره به اینکه در تمام دنیا بحث خانه مسافر وجود دارد، افزود: برای ساماندهی وضع موجود مجوزی برای خانه مسافر جدید صادر نمی شود.ارسال شده: ساعت: 8:08

کلمات کلیدی: مدیر کل میراث فرهنگی ، شب های فرهنگی ، شهرستان ها ، مرکز استان

برچسب‌ها: فرهنگ و هنر
 
 
شناسایی باند بزرگ تکدی گری در بندرعباس

تغییر مدیران فرهنگی شهرستان ها

قول های که به باشگاه «البدر» داده ام اجرایی خواهم کرد

بیش از 2 میلیارد ریال به فقرای استان کمک شد

کارگاه های آموزشی طرح ملی تنیس روی میز