November 16, 2018 - ، ساعت 22:11
 
 
لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور
آذرخش با دبل «چراغی» نیم فصل دوم را با برد شروع کرد


صبح ساحل ، ورزشی -  محمود رئیسی  :تیم آذرخش بندرعباس در آغاز بازی‌های نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال برابر ميزبان خود تيم ارژن شیراز به پيروزى رسيد.

در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال باشگاه هاى کشور تيم آذرخش بندرعباس در شیراز با نتيجه ٣ بر يک مقابل ارژن صاحب برترى شد تا نخستین پیروزی خارج از خانه خود را جشن بگیرد.

در جدول رده بندى ليگ برتر فوتسال كشور تیم آذرخش بندرعباس با 5 برد، دو تساوی و ٧ شکست با کسب ١٧ امتیاز و يک پله صعود در جايگاه نهم قرار گرفت.

بازى رفت دو تیم در بندرعباس با برترى 4 بر ٣ آذرخشى ها به پایان رسید تا نماینده استان موفق شود در هر دو دیدار در نماینده فارس را مغلوب کند . 

 ارژن شیراز یک  آذرخش بندرعباس 3

گلزنان : رضا جوانبخت ( ارژن )، میلاد چراغی ۲ گل و سینا احمدیان پور (آذرخش)

 تیم آذرخش در خانه ارژن دست به کار بزرگی کرد و این تیم را با شکست خانگی مغلوب کرد. در این دیدار آذرخش با یک گل نیمه اول را برد و در نیمه دوم اخراج بازیکن ارژن و از دست دادن یک پنالتی توسط شیرازی ها به آذرخش کمک  کرد تا با زدن دو گل دیگر سه امتیاز ارزشمند به چنگ آورند.

 مس سونگون ورزقان ۷  -پارسیان 2 

گلزنان : مرتضی عزتی ۳گل و فرهاد فخیم ۲ گل و بابک نصیری و سعید تقی زاده (مس )، حسین سلطانی و مسعود سعادتی ( پارسیان )

تیم مدعی مس سونگون برای بردن پارسیان سختی چندانی را تحمل نکرد. شاگردان تقی پور در یک بازی یک طرفه موفق شدند تیم پایین جدولی پارسیان را با شکست روبرو کرده و با کسب این سه امتیاز همچنان مدعی حضور در مرحله پلی آف باشند. پارسیانی ها اما برای بقا در این فصل باید تغییر رویه دهند تا قبل از آنکه دیر شود از این بحران خارج شوند.

مقاومت البرز ۳ - گیتی پسند 4

گلزنان : سعید سروری و میثم خیام و علی محمودی ( مقاومت )، مهدی جاوید و گل بخودی و مهران عالیقدر و سعید افشار ( گیتی پسند )تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان در یک دیدار دراماتیک در این هفته مقابل مقاومت البرز به برتری رسید.

گیتی پسندی ها که همواره در چند فصل اخیر در برابر تیم مقاومت با مشکل روبرو می شوند در این هفته با نتیجه ۳برصفر در خانه حریف پیش بودند اما در نیمه دوم شاگردان کشاورز به خانه بازگشته و توانستند بازی را به تساوی ۳-۳ بکشانند اما این پایان کار نبود و مهدی جاوید توانست در دقیقه پایانی کار تیم مقاومت را نهایی کند تا سه امتیاز دشوار به حساب گیتی پسند واریز شود.

 حفاری اهواز ۳- مقاومت قرچک 1

گلزنان : شهاب طالبی ۲گل و الیاس براتی ( حفاری ) ، مصطفی ظریفیان ( مقاومت )

در دیدار نزدیک هفته در اهواز تیم حفاری موفق شد در خانه مقابل مقاومت قرچک به برتری برسد. در این دیدار که تا دقایق پایانی با تساوی ۱-۱ همراه بود در نیمه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکرد اما در نیمه دوم هر تیم یک گل زد تا کار با تساوی ادامه یابد اما در دقایق پایانی شاگردان داودی نژاد با زدن دو گل سه امتیاز شیرین را دشت کردند.

محمد سیما قم ۵  -شهرداری ساوه 4

گلزنان : روح اله ایثاری ۲ گل و علیرضا وفایی و سید حسین رضوی و مصطفی موسوی خواه ( محمد سیما )، علی خلیل وند ۲گل و ابراهیم حسینی و میثم نوری (شهرداری )

تیم قعر جدولی شهرداری ساوه در زمین محمد سیما قم نمایش قابل قبولی داشت اما تجربه میزبان کار را به سود این تیم تمام کرد. در این دیدار تیم شهرداری ساوه که سه بازیکن با تجربه خود را به علت محرومیت در اختیار نداشت در نیمه اول با ترکیب بسیار جوانش در برابر محمد سیما چهار گل خورد تا کسی انتظار بازگشت از این تیم نداشته باشد اما در نیمه دوم شاگردان فلاح زاده با زدن سه گل و خوردن یک گل اختلاف را به حداقل رساندند اما نتوانستند مانع از پذیرش شکست شوند تا همچنان فانوس به دست باشند.

 اهورای بهبهان ۲   سن ایچ ساوه 2 

گلزنان : سعید اسمی زاده و رضا شایان پور ( اهورا )، وحید شفیعی و رضا سپندار ( سن ایچ )

تیم پایین جدولی اهورا در هفته چهاردهم توانست به یک امتیاز ارزشمند برسد تا نشان دهد در این نیم فصل تلاش زیادی برای بقا خواهد داشت.

شاگردان حجت در این هفته دو بار از تیم بالا جدولی سن‌ایچ پیش افتادند و اگر در حفظ نتیجه کمی با دقت تر و با تجربه تر عمل می کردند به پیروزی شیرینی در خانه می رسیدند اما هر بار شاگردان اصغری مقدم به بازی بازگشتند تا امتیازات میان دو تیم تقسیم شود.

شهروند ساری ۲ -  فرش آرای مشهد4 

گلزنان : طاها مرتضوی و حمید رضا ره‌انجام ( شهروند )، علی بهلولی و سروش احمدنیا ۲ گل و مجید خزایی ( فرش آرا مشهد )در ساری تیم شهروند مقابل هوادارانش تن به شکست در برابر فرش آرا داد. 

در دیداری نزدیک که توپ و میدادن بیشتر در اختیار تیم میزبان بود فرش آرایی ها توانستند با استفاده بهتر از موقعیت‌هایشان به برتری برسند. 

 ارسال شده: ساعت: 7:56

کلمات کلیدی: هفته چهاردهم ، لیگ برتر فوتسال ، تيم آذرخش بندرعباس ، با نتيجه ٣ بر يک ، مقابل ارژن صاحب برترى

برچسب‌ها: ورزش
 
 
«آتیه سازان غدیر» خود را به یک قدمی «قائم میناب» رساند

استقلال زرین قشم در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرارگرفت

آذرخش سرخون جشن صعود برپا كرد

شهـرداري با سرمربي جديدبه دنبال 3 امتياز خانگي

« آلومينيوم المهدي» در بين 7 تيم ششـم شد