November 16, 2018 - ، ساعت 21:42
 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:
سفره‌های ما ثبات ندارد


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به‌روز 13 آبان گفت: آمریکا هیچ غلطی نتوانسته بکند و درآینده هم نمی‌تواند کاری کند.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته بندرعباس با اشاره به اینکه انبیاء و اهل‌بیت(ع) از حقایق جهان گیتی کاملاً آگاه هستند، اظهار کرد: اگر انبیا و جانشینان آن‌ها نبودند همه‌چیز محدود بود.

امام‌جمعه بندرعباس بابیان اینکه جوانان باید شناخت بیشتری نسبت به دین داشته باشند، تصریح کرد: ای جوانان قدر قرآن، صحیفه سجادیه، نهج‌البلاغه را بدانید که باوجود آن‌ها غنی‌ترین افراد جهان می‌شوید.

آیت‌الله نعیم‌آبادی بابیان اینکه ۱۳ آبان روز مبارکی است، عنوان کرد: روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز بوده که برای ما دارای ارزش بسیار است.

وی افزود: زمانی که ۴۴۴ روز جاسوسان آمریکایی را نگه داشتیم برخی از بزدلان می‌ترسیدند که آمریکا حمله کند ولی ثابت شد که آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان بیان کرد: ۱۳ آبان درسی بزرگ برای ما و جهان اسلام داد که با شجاعت می‌توان در مقابل تمام ظلم‌ها ایستادگی کرد و ظالم را از بین برد همچنین با کشتار دانشجویان و جوانان بی‌گناه شناخت خوبی از استکبار به دست آمد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان سالگرد تبعید امام خمینی(ره) نیز است، گفت: امریکا هیچ غلطی نتوانسته بکند و درآینده هم نمی‌تواند کاری کند.

وی با اشاره به اینکه حمله به سفره‌ها را آمریکا در همه‌جا اجرا می‌کند، بیان کرد: سفره‌های ما ثبات ندارد و بعضی از چیزها را از خارج از کشور وارد می‌کنیم برای همین است که ما را با تحریم‌ها می‌ترسانند ولی به لطف خدا از این تحریم‌ها نیز عبور می‌کنیم.

آیت الله نعیم آبادی ادامه داد: اگر تلاش کنیم خودمان را از وابستگی نجات دهیم و دستگاه‌های تولیدی نیز به چرخه درآیند و از بخش کشاورزی حمایت شود نسخه امریکا که حمله به سفره‌هاست با شکست روبرو می‌شود.ارسال شده: ساعت: 7:56

کلمات کلیدی: نماینده ولی‌فقیه ، اشاره به‌روز 13 آبان

برچسب‌ها: سیاست
 
 
امام جمعه بندعباس: مسوولان! مشکلات کشاورزان را حل کنید

از قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت استان هرمزگان

دومین همایش «وحدت و بیداری اسلامی» در بندرعباس برگزار می‌شود

با وعده های دروغین رای خود را خراب نکنیم

حضور حداکثری مردم