January 16, 2019 - ، ساعت 05:20
 
 
لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور
شهرداری بندرعباس بازی باخته را با برتری به پایان برد


صبح ساحل ، ورزشی - محمودرئیسی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در دیداری خانگی  از تیم  پرسپولیس گناوه میزبانی کرد.

 در هفته هشتم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور  تیم شهرداری بندرعباس در ورزشگاه خلیج فارس به مصاف تیم پرسپولیس گناوه رفت. 

در جدول رده بندی گروه دوم و تا قبل از این بازی نماینده بندرعباس با کسب ۱۱ امتیاز در مکان سوم  و نماینده گناوه نیز با کسب ۹ امتیاز در مکان ششم قرار گرفته بودند.

آرش برهانی سرمربی تیم شهرداری بندرعباس در این بازی در ترکیب اصلی خود از وجود وحید اصغر زاده، وحید ارضی، عماد قاسمی، امید سلطانی، مهدی رمضان زاده، وحید جعفری، علی خبر، پیمان پورصادقی، هادی دهقانی ، آرش همایونی (حمید غلامی ) و علیرضا اسلامی(وحید افتاری)  بهره برد.

نادر جعفری منفرد سرمربی تیم پرسپولیس گناوه هم برای رویاروی با شهرداری بندرعباس ، جمشید جانفزا، عارف نصاری، محمد پور شاکر، محمد سیاهی، رضا بلیوند، رضا احمد شاهی، فرشید خضری، محمود داری زاده، افشین محمدی ، پژمان مالکی و عباس مقدم کیا به میدان فرستاد. 

نارنجی پوشان شهرداری برای به دست آوردن سه امتیاز خانگی این دیدار از همان شروع بازی حملاتی را روی دروازه سفید پوشان پرسپولیس گناوه آوردند.

در دقیقه ۳۳ بازی تیم پرسپولیس صاحب یک خطا شد و روی یک ضربه ایستگاهی محمود داری زاده دروازه شهرداری بندرعباس را به زیبایی باز کرد.

شهرداری بعد از این که گل دریافت کرد می توانست حداقل دو گل بزند اما این اتفاق نیفتاد تا نیمه نخست را با شکست به رختکن برود.

در نیمه دوم شهرداری برای جبران گل خورد فشار حملات خودش را بیشتر کرد و حتی می توانست به گل هم برسد. در دقیقه ۶۷ روی اشتباه مدافعان شهرداری  برای بار دوم دروازه این تیم توسط رضا احمد شاهی باز شد.

پنج دقیقه از گل دوم بازی گذشته بود که شهرداری  بندرعباس موفق شد گل اول خودرا روی ضربه سر زیبایی امید سلطانی به ثمر برساند و بازی را دوبریک کند.

در ادامه شهرداری دست از حملات خود برنداشت تا این که هادی دهقانی گل دوم و مساوی را به ثمر رساند. 

فشار حملات شهرداری پایانی نداشت تا این که در دقیقه ۸۹ هادی دهقانی گل دوم خودش و گل سوم شهرداری بندرعباس را به ثمر رساند تا در پایان نماینده هرمزگان بازی دو بر صفر باخته را با یک برد شیرین سه بر دو به پایان ببرد. نارنجی پوشان شهرداری با این پیروزی امتیازات خود را به عدد۱۴ رساند. 

فصل جدید مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور پس از کنار گذاشته شدن تیم های صبای قم و راه آهن تهران با شرکت ۲۶ تیم در دو گروه سیزده تیمی در حال برگزاری است.

نماینده بندرعباس در گروه دوم با تیم های استقلال رامشیر ، آرمان گهر سیرجان ، مس شهر بابک ، پاس همدان ، بعثت کرمانشاه ، نیروی زمینی تهران ، خیبر خرم آباد ، شهدای بابلسر ، نفت امیدیه ، شهرداری فومن ، نفت و گاز گچساران و پرسپولیس گناوه همگروه است.

در گروه الف نیز تیم های داماش گیلان، اتحاد کامیاران ، چوکا تالش ، شهرداری بم ، مس نوین کرمان ، استقلال اهواز ، کاسپین قزوین ، شهرداری همدان ، فولاد نوین اهواز ، مقاومت تهران ، سردار بوکان ، ایرانجوان بوشهر و خوشه طلایی ساوه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در پایان این بازی ها تیم های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور صعود می کنند.

تیم های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

ضمن اینکه دو تیم انتهای جدولی هر گروه نیز به رقابت های لیگ دسته سه سقوط خواهند کرد.

نماینده بندرعباس چهارمین فصل حضور خود را در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تجربه مى‌کند.

 ارسال شده: ساعت: 7:52

کلمات کلیدی: تیم فوتبال شهرداری ، ورزشگاه خلیج فارس ، مصاف تیم پرسپولیس گناوه

برچسب‌ها: ورزش
 
 
شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان شد

ورزشگاه بندرعباس فاقد جایگاه خبرنگاران

"عباس سرخاب" سکان هدایت تیم شهرداری بندرعباس را بدست گرفت

آلومینیوم هرمزگان میزبان راه آهن،مس کرمان و مهمان سایپا

شهرداری بندرعباس تمرینات خود را از سر گرفت